Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Послуги андролога Одеса (Послуги андролога Одеса)
Послуги андролога Одеса
Ісидор1999 Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Послуги андролога Одеса


Хочу попросити відгукнутися тих, хто має досвід спілкування з урологами-андрологами нашого міста, у кого позитивні емоції, прошу порадити хорошого лікаря.
 
ЧургуліяСаша Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Протягом 5 років відвідую уролога-Колосова О.М.. Щоразу тільки позитивні емоції. Хоч прийом відбувається у звичайній державній лікарні, відчуття як після платної клініки.  Усім раджу!
 
ЗуєвАндрій Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Особливо хотів би відзначити професіоналізм Олександра Миколайовича, уважний підхід до пацієнтів і грамотну діагностику. Огляд пацієнта і забір необхідних аналізів у його виконанні - це дійсно "вищий пілотаж". Я як пацієнт ніколи не відчуваю дискомфорт і неприємні відчуття. Кожну свою дію він пояснює зрозумілою і доступною мовою. Усі призначення точно вивірені, а поставлений ним діагноз завжди підтверджується аналізами та УЗД. За результатами призначеного лікарем лікування завжди спостерігається позитивний результат.
 
ДубовМакс Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Виключно професійний лікар. Відмінна робота з пацієнтом, завжди готовий йти на зв'язок і допомагати.
 
КальченкоБорис Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Я давно живу з хронічним простатитом, який періодично загострюється, відвідував багато різних лікарів у лікарнях, поліклініках, приватних клініках, також перечитав безліч наукових статей на тему простатиту, і тому знаю, про що кажу, багато лікарів узагалі не націлені на вирішення проблеми. Олександр Миколайович - чудовий фахівець і людина справи, нічого зайвого не нав'язував, усе чітко: аналізи, діагноз, лікування, рекомендації. У мене склалося позитивне враження про лікаря! Рекомендую!
 
Vladlen Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже коректний лікар! Вислухав, поговорили, відповів на всі запитання, які турбували. Не квапив і виявив участь. Нічого зайвого, все конкретно і по справі. Усі процедури проводить акуратно. Лікування було призначено ефективне.
 
СерьогаЕмельянов Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
До цього лікаря звернувся за рекомендацією. Дуже чуйний, досить кваліфікований фахівець, проблему мою вирішив. Буду знову звертатися і рекомендувати.
 
Самсон Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Грамотний, фахівець. Швидко поставив діагноз, усе докладно пояснив, дав рекомендації. Усім його рекомендую. Якщо виникне необхідність, звернуся повторно.
 
Basov Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Олександр Миколайович єдиний, хто відразу провів цистоскопію, замість нескінченних антибіотиків, поставив правильний діагноз і провів лікування! Дуже уважний, усе детально пояснює. Буду спостерігатися тільки в Олександра Миколайовича. Дуже раджу.
 
romanovich Повідомлення # 10
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 164
Репутація: 0
Статус: Offline
Багато років мав серйозні проблеми у сфері урології і вже не сподівався на полегшення, хоча час від часу проходив лікування, але в результаті отримував тільки загострення. Після лікування в Олександра Миколайовича "побачив білий світ". Комплексна система лікування, індивідуальний підхід - ось, що включає в себе методика доктора Колосова О.М.
 
Kiwi3 Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Потребую консультації грамотного уролога, залиште дані Олександра Миколайовича.
 
Vladlen Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Олександр Миколайович приймає в лікарні №10 на Малиновського 61, зв'язатися з ним можете за телефоном - 0967424737.
 
Helloom Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Олександр Миколайович Колосов - професійний молодий лікар. Ввічливий і розважливий. Нічого зайвого, всі рекомендації - у справі.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Послуги андролога Одеса (Послуги андролога Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: