Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Досвідчений нейропсихолог Одеса (Досвідчений нейропсихолог Одеса)
Досвідчений нейропсихолог Одеса
Мирка12 Повідомлення # 1
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 214
Репутація: 0
Статус: Offline
Досвідчений нейропсихолог Одеса

У сім'ї сина сталася непередбачувана життєва позиція. Потрібна терапія кваліфікованого нейропсихолога, порекомендуйте будь ласка.
 
сабінянка Повідомлення # 2
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 134
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені теж заманливо дізнатися про такого фахівця, бо була у багатьох, але результату не було.
 
Архідея Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Цікаво дізнатися про досвідченого фахівця, який нарешті з'явився у нас в Одесі. Може, якщо порекомендуєте, обов'язково звернуся.
 
Викусся Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
А я відшукала такого дока - це Козлов Я.Л. і Гончарова Т.С. Чудові професіонали своєї справи, раджу у них лікуватися, вони справді допомагають у врегулюванні проблем.
 
Мартаа Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 176
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Леонідович Козлов - професіонал, результати роботи з ним відчуваєш уже з першого сеансу, з третього - оточуючі помічають зміни на краще. Це знавець своєї справи, з яким те, що здавалося нерозв'язним учора, сьогодні стає посильним завданням. Це грамотний і відповідальний фахівець, який зможе підібрати потрібні слова для початку роботи з чимось дійсно складним і важким для вас. Коли мене просять порадити психолога, я завжди рекомендую Яна Леонідовича.
 
Уся Повідомлення # 6
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Психолог Гончарова Т.С. обізнана, навчила мене деяких вправ, дала чіткий алгоритм дій на кожен день. Також пояснила корінь моєї проблеми, механізми її розвитку та методи лікування. Класний фахівець!
 
Яка Повідомлення # 7
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Козлов Я.Л. - чудовий психолог, професіонал своєї справи.  Після його сеансів і гіпнозу усвідомлення здорово змінюється. Також, він детально пояснює доступною мовою, як і чому саме так відбувається. Рекомендую.
 
Сапфіра Повідомлення # 8
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Велика подяка Тетяні Сергіївні, за нове життя!  Вона чудовий психолог! Продовжує дарувати людям, радість життя і бажання жити!
 
Анюта Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 215
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Леонідович - чудовий фахівець! Грамотний, розуміє, поважає пацієнта і вміє чути. Таких психологів, як він, ще пошукати треба! Віртуоз у своїй галузі! Дуже грамотно веде психологічні аспекти, цей шлях із ним проходиться легко і невимушено. Дуже рекомендую!
 
Гіта Повідомлення # 10
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую всім фахівця Гончарову. Досвід і високий професіоналізм вирізняє Тетяну Сергіївну. Навіть кілька консультацій запускають незворотні позитивні зміни.
 
Інеса Повідомлення # 11
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 194
Репутація: 0
Статус: Offline
Відвідувачі форуму! Хочу звернутися до Гончарової Тетяни та Козлова Яна, можете залишити їхні контакти.
 
Зірка Повідомлення # 12
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Козлов веде прийом у клініці "Лікаріум", записатися до неї можете за особистим телефоном - 380 (93) 572 73 87.
 
Люція Повідомлення # 13
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Сергіївна під час війни виїхала за кордон і консультує онлайн через месенджери за телефоном - 0987000260.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Досвідчений нейропсихолог Одеса (Досвідчений нейропсихолог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: