Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Косметолог » Дитячий косметолог Одеса Київський район (Дитячий косметолог Одеса Київський район)
Дитячий косметолог Одеса Київський район
Моніка Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
Дитячий косметолог Одеса Київський район


У доньки перехідний вік, почалися жахливі висипання на обличчі. Можете підказати у нас в Одесі є дитячий косметолог, бажано на Таїрова.
 
Евелін Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу порадити звернутися до Довгої Ольги, вона якраз приймає на Таїрова. У моєї доньки теж були проблеми з перехідним віком на обличчі, Ольга В'ячеславівна допомогла нам впоратися з цією проблемою.
 
Вікка Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 0
Статус: Offline
Зверталася з донькою-підлітком із проблемою підліткового акне, провела кілька процедур і личко доньки очистилося. Рекомендую, нам дуже сподобалося.
 
Мері Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Були в Ольги В'ячеславівни з дочкою-підлітком із проблемою акне. До цього були в дитячого косметолога Зіміної Тетяни Степанівни і в мед. центрі. "Космея" на Філатова там приймає дитячий косметолог (прізвище не пам'ятаю), але без толку, тільки Ольга В'ячеславівна допомогла з проблемою швидко й ефективно.
 
Євдоха Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 123
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулися з проблемою на обличчі в сина, отримали компетентну консультацію і правильно підібрані процедури. У підсумку - немає проблеми. Ми задоволені.
 
Олива Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж зверталися до Зіміної, результату не було, поки знайома не порадила зводити доньку до Довгої Ольги, у нас був вугровий висип на всьому обличчі, особливо на лобі. Ефект від процедур феноменальний!
 
Мартаа Повідомлення # 7
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 176
Репутація: 0
Статус: Offline
У моєї доньки в 13 років стала дуже жирна шкіра обличчя і вона дуже комплексувала з цього приводу, звернулися до Ольги В'ячеславівни і вирішили проблему за кілька процедур. Тож сміливо можу радити цього дитячого косметолога.
 
Зінуля Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Можна поцікавитися де приймає цей дитячий косметолог?
 
Мері Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Ольга В'ячеславівна працює в клініці Доктор Благо Плюс на вул. Дмитра Донського, 2а/7.
Але потрібно заздалегідь домовитися про візит.
 
Емка Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Скиньте, будь ласка, номер телефону Ольги В'ячеславівни?
 
Євдоха Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 123
Репутація: 0
Статус: Offline
Ловите:  710-04-39, 067-460-40-30, 050-302-68-50, 073-002-53-44.
 
Poplavskaya Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Ольга В'ячеславівна кваліфікований фахівець своєї справи. Вона бачить проблему, її чітко описує і пропонує шляхи вирішення. У моєї доньки після юнацьких прищів усі щоки в шрамах. Після проведених процедур Ольгою В'ячеславівною обличчя, а особливо щоки, вирівнялися, колір шкіри покращився.  Відмінний фахівець.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Косметолог » Дитячий косметолог Одеса Київський район (Дитячий косметолог Одеса Київський район)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: