Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Невропатологи Одеса відгуки (Невропатологи Одеса відгуки)
Невропатологи Одеса відгуки
Ella Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 177
Репутація: 0
Статус: Offline
Невропатологи Одеса відгуки

Добрий день! У мене зі спиною проблеми, хочу потрапити до хорошого невропатолога. Хто лікувався або, можливо, знайомі відвідували, дайте рекомендації та контакти.
 
Daria19 Повідомлення # 2
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 200
Репутація: 0
Статус: Offline
У нас у місті не вийшло знайти досвідченого фахівця. При варіанті форумчани підкажуть з радістю звернуся.
 
ТаняКальченко Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 145
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо ви шукаєте невролога, який пояснить вам ваш стан і запропонує найефективніше лікування, рекомендую звернутися до Калюжної Т.Є. Вона володіє чудовими комунікативними навичками й умінням у доступній формі пояснити складні медичні терміни. Пацієнти говорять про її здатність налаштувати на позитивний лад і створити довірчу атмосферу.
 
КсеніяЯ Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 148
Репутація: 0
Статус: Offline
Невролог Калюжна - лікарка, яка вміє допомагати! Я потрапила до неї з сильним головним болем і вона чудово впоралася з проблемою.  З її якостей відзначила б професіоналізм лікаря. Найголовніше - поставила правильний діагноз. Вона змінила моє життя на краще.
 
ЮліяКруз Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Мій досвід із некваліфікованим неврологом Ковальчук Т.А. був жахливим. - був жахливим. Вона не тільки не звернула уваги на мої симптоми, а й припустилася серйозних помилок у діагностиці. Не рекомендую її відвідувати, шукайте кращого фахівця!
 
Ка20 Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Зустріч із Патрашку Катериною Вікторівною стала для мене справжнім порятунком. Її компетентність та індивідуальний підхід до лікування дали мені змогу побороти головні болі, які мучили мене довгий час.
 
Ясміна Повідомлення # 7
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 128
Репутація: 0
Статус: Offline
З Катериною Вікторівною Патрашку, я змогла домогтися ефективного результату при лікуванні! Завжди грамотно призначає лікування, вислухає, допоможе порадою, підтримає.  Діагноз був поставлений відразу, без будь-яких сумнівів. Лікування, яке було призначено, допомогло мені звільнитися від моєї проблеми через дуже короткий період часу. Відмінний, грамотний лікар! Спеціаліст!
 
Zhorzhina Повідомлення # 8
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 143
Репутація: 0
Статус: Offline
Напишіть, де приймає ці фахівці?
 
петра Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
Невропатолог Калюжна Тетяна Євгенівна, клініка Лікаріум, телефони - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
Білоусова Повідомлення # 10
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Не варто звертатися до невролога Лаврової Т. В. Моя зустріч з нею залишила мене сумнівним у її професіоналізмі. В. Моя зустріч із нею залишила мене з сумнівом щодо її професіоналізму. Вона не проявила належної уваги і запропонувала неправильне лікування. Шукайте іншого невролога, щоб отримати належну медичну допомогу.
 
ssofiaa Повідомлення # 11
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 184
Репутація: 0
Статус: Offline
Патрашку Катерина Вікторівна, 1-а поліклініка Болгарська 38, працює тільки з дорослими, телефон 0934815955.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Невропатологи Одеса відгуки (Невропатологи Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: