Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Сімейний лікар » Сімейний лікар Одеса вартість (Сімейний лікар Одеса вартість)
Сімейний лікар Одеса вартість
Фотина Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Сімейний лікар Одеса вартість


Доброго дня, порадьте, будь ласка, розумного сімейного лікаря. Хотілося б дізнатися ваші відгуки з особистого досвіду.
 
Alfie Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
З усіх сімейних лікарів, яких я відвідувала, можу виділити тільки Левіну Людмилу Миколаївну з клініки Лікаріум. Найграмотніший фахівець.
 
Евелін Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже хороший лікар! Через два дні, підняла мене на ноги. Призначення виявилися дуже ефективними. Симптоми швидко зникли, і я почала почуватися значно краще. Раджу Людмилу Миколаївну!
 
Калістрат Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
До Людмили Миколаївни не страшно йти на лікування, завдяки її багаторічному стажу, її рішення не викликають сумніву. Я до неї привела маму, і нітрохи не пошкодувала, результати лікування помітні неозброєним поглядом.
 
Алана Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Людмила Миколаївна постійно перебуває в пошуку нових знань і методик. Її кваліфікація нікому не дасть сумніватися в правильності її лікування.
 
Петрик25 Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Я позитивно характеризую цього фахівця, як грамотного сімейного лікаря. Вона допомагає членам усієї нашої родини. Знає чим можна допомогти кожному з нас окремо. Вона комунікабельна людина і відкрита.
 
Леандра Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Левіна Людмила Миколаївна - чудовий фахівець, спостерігаємося у неї кілька років. Нарікань на фахівця немає. Рекомендуємо без сумнівів.
 
Вуд Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже сподобався лікар. А лікарів я бачила не мало. Людмила Миколаївна володіє такими унікальними знаннями з різних галузей медицини, які не завжди відомі профільним фахівцям. Дуже компетентний і людяний лікар. Вона мені дуже допомогла в лікуванні кількох проблем зі здоров'ям. Шкода, що я не познайомилася з нею раніше.
 
Сема1975 Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Супер фахівець. Доводилося два рази звертатися до неї і в обох випадках її допомога виявилася ефективною.
 
Стася Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже хороша лікарка, мені сподобалося те, що вона досвідчена і дуже уважна. Дала прості, але дуже дієві поради, які мені вже допомагають. На повторному прийомі все також пройшло на найвищому рівні! Дуже вдячна Людмилі Миколаївні за допомогу і рекомендую!
 
Mason Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, а як можна записатися на прийом?
 
Леандра Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Клініка Лікаріум, телефони для запису - (096) 388-18-99, (095) 751-31-63, (093) 542-94-87.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Сімейний лікар » Сімейний лікар Одеса вартість (Сімейний лікар Одеса вартість)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: