Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Найкращий психоаналітик Одеса (Найкращий психоаналітик Одеса)
Найкращий психоаналітик Одеса
Ельміра Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий психоаналітик Одеса


Хто може підказати хорошого психотерапевта, бажано такого, що має досвід роботи із синдромом подразненого кишківника на психоемоційному тлі.
 
AnNna Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 132
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу порекомендувати Козлова Яна Леонідовича - чудовий психолог! Зверталася кілька разів, і завжди була надана кваліфікована допомога. Мені він допомагає завжди, розуміє відразу твою проблему, призначає правильне лікування.
 
Надія82 Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 143
Репутація: 0
Статус: Offline
Козлов Ян Леонідович створює атмосферу довіри і комфорту на кожній сесії. Його емпатія і розуміння допомагають мені відчувати себе прийнятим і почутим. Він демонструє високий рівень емоційної інтелектуальності та вміння ефективно комунікувати. Я завжди відчуваю, що мої почуття і думки важливі для неї, і вона робить усе можливе, щоб допомогти мені набути ясності та розв'язати проблеми.
 
vikktoria Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Низка негараздів зробили мене нервовою і дратівливою. Я хочу подякувати Гончаровій Тетяні Сергіївні за психологічну допомогу. Завдяки індивідуальним сеансам та її підтримці, мені вдалося розібратися в складній життєвій ситуації, і не наробити безглуздих помилок, про які потім би шкодувала.
 
Svet1 Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернувся до Тетяни Гончарової з такою проблемою як панічні атаки, після сеансів психотерапії симптоматика почала зникати, життя налагоджується, розібрався в причині цього розладу.
 
Kiskis Повідомлення # 6
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені сподобався Ян Козлов. До цього була в інших психоаналітиків Ілієвої Н. та Гофман Ю. - абсолютно інший підхід до лікування. Як психолога - рекомендую. Мій діагноз - синдром подразненого кишечника. Поки що на стадії лікування, але, сподіваюся, що результати будуть позитивні, вже є поліпшення.  Побільше таких кваліфікованих співробітників!
 
Dodo1 Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Протягом тривалого часу турбували підвищена тривожність, іпохондрія. Коли звернулася до Гончарової Т.С. зовсім змучила себе, і здавалося, що ніщо й ніхто не зможе мені допомогти. Але я помилялася, завдяки лікарці тривоги та негативні думки, нарешті, відступили, і повернулися спокій та душевна рівновага! Рекомендую!
 
rai1 Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
Досить довго не наважувалася піти до психоаналітика, але дуже рада, що зрештою зважилася і знайшла такого фахівця, як Ян Леонідович. До терапії навіть не уявляла, наскільки тривожність заповнила моє життя, зараз почуваюся набагато спокійнішою і впевненішою.
 
Znat25 Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже була рада знайомству з таким прекрасним лікарем, як Гончарова Т.С.! Вдячна за допомогу і грамотний підхід до лікування! Буду рекомендувати.
 
Venik Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже рекомендую не займатися самокопанням і самолікуванням, а звернутися до фахівця, який допоможе розв'язати питання - "проблеми" в найкоротші терміни. Дуже рада, що таким чарівним фахівцем для мене став Козлов Ян Леонідович.
 
Sky5 Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, як записатися на прийом до Яна Леонідовича або Тетяни Сергіївни?
 
vikktoria Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Леонідович приймає в клініці Лікаріум, його контактний номер телефону - 093 572 73 87.
 
Xsantox Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Сергіївна під час війни виїхала за кордон і консультує онлайн через месенджери за телефоном - 0987000260.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Найкращий психоаналітик Одеса (Найкращий психоаналітик Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: