Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Сімейний лікар » Доктор сімейний лікар Одеса (Доктор сімейний лікар Одеса)
Доктор сімейний лікар Одеса
Леандра Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Доктор сімейний лікар Одеса


Дівчата, хто уклав декларацію з хорошим сімейним лікарем. поділіться інформацією та враженнями.
 
Лігія Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Я чисто випадково потрапила до незвичайного лікаря - Левіної Людмили Миколаївни. Уважна, доброзичлива, фахівець, який знає і думає, без жодного професійного вигорання. Мені є з ким порівнювати, на жаль. Побільше б таких лікарів, як Людмила Миколаївна! Її я можу сміливо рекомендувати, точно знаю, що вона допоможе.
 
Інріда Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Знаю, дуже хороша лікарка і фахівчиня, завжди допоможе і підкаже правильне лікування, дуже добра і чуйна, на жаль, таких лікарів дуже мало.
 
Вілора Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Людмила Левіна - прекрасний, досвідчений лікар. Професіонал високого рівня, що відрізняється індивідуальним підходом. Уважна, чуйна, чуйна людина, що володіє найкращими душевними якостями. Захоплююся і відчуваю щиру повагу.
 
Індіра Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Прекрасний, чудовий першокласний першокласний фахівець! Дуже розумна у своїй справі! Завжди доброзичлива, поставить усі необхідні запитання і найголовніше, вислухає до кінця!
 
Конвалія Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже сподобалася лікарка Левіна. Вона дуже доброзичлива, уважна, життєрадісна. Приємно ходити на прийом до такого хорошого лікаря. Фахівець вона високого рівня, і тому я її рекомендую.
 
Івона Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже чуйний і грамотний лікар. Уважна до своїх пацієнтів. Згодна з думкою попередніх товаришів.
 
Власта Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 104
Репутація: 0
Статус: Offline
Людмила Миколаївна Левіна дуже хороший фахівець, швидко поставила діагноз, почала лікування за призначенням і вже відчуваю поліпшення. А не як зазвичай буває, купа дорогих аналізів і ліків на місці, а результату ніякого. Рекомендую цього лікаря!
 
Береслава Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий лікар! Ніколи зайвого не призначить, усе пояснить, по поличках розкладе, уважно підходить до обстежень пацієнтів.
 
Ромія Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Людмила Левіна - лікарка - супер! Усе пояснює, призначає все по справі. Знаєш, що зайвого не призначить і повністю проведе всі обстеження, які необхідні. Та й лікаря кращого я не зустрічала!
 
Алмазитта Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Здрастуйте, залиште інформацію про доктора Левіну.
 
Вілора Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Людмила Миколаївна працює в клініці "Лікаріум" на Французькому бульварі 60, записатися в клініку можете за телефонами - 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
Персія Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Людмилі Миколаївні респект великий - позитивна, життєрадісна людина, і як лікарка допомогла в лікуванні.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Сімейний лікар » Доктор сімейний лікар Одеса (Доктор сімейний лікар Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: