Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Відгуки сеанси гіпнозу Одеса (Відгуки сеанси гіпнозу Одеса)
Відгуки сеанси гіпнозу Одеса
Eremeeva Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
Відгуки сеанси гіпнозу Одеса


Доброго вечора всім! Можливо, хтось із вас звертався за сеансами гіпнозу в Одесі? Я шукаю професіонала, який може допомогти мені з певними аспектами, використовуючи гіпноз. Поділіться, будь ласка, інформацією про фахівців, до яких варто звернутися.
 
Barbara0 Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя спроба знайти фахівця з гіпнозу в Одесі закінчилася невдачею. Перепробував кількох, але результати залишали бажати кращого.
 
QuinnAnna Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 156
Репутація: 0
Статус: Offline
Спробував кілька різних фахівців із гіпнозу, але жоден із них не викликав довіри. Мабуть, серйозні професіонали в місті - рідкість.
 
Ангел Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Шукати фахівця з гіпнозу було як шукати голку в копиці сіна, але, здається, мені пощастило, коли я натрапив на Козлова Яна Леонідовича. Він - справжній майстер своєї справи!
 
11111 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Леонідович - це зцілення через гіпноз. Його ніжні слова та увага створюють атмосферу, в якій ви можете звільнитися від важких тягарів і страхів.
 
Тихон Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Сесії гіпнозу з Козловим - це як розгадування головоломки власної душі. Він допомагає вам розкроїти замки і знайти ключі до розуміння себе.
 
Мартаа Повідомлення # 7
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 176
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Леонідович - людина, здатна доторкнутися до найглибинніших куточків вашої психіки. Його сесії - це наче уроки мудрості та просвітлення.
 
Юріус Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Гіпноз із Козловим - це як чари, які відбуваються всередині вас. Він вміє розгадати таємниці вашої душі та допомагає вам стати кращими.
 
МонаЛіза Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Завдяки Козлову я став дивитися на світ інакше. Його методи допомогли мені переглянути свої цінності і навчили жити повним життям.
 
Xxxten Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Леонідович - справжній майстер у гіпнозі. Його здатність занурити вас у стан глибокої релаксації - це просто диво!
 
Nino0o Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Завдяки Козлову я знову навчився керувати своїми думками. Його техніки гіпнозу просто приголомшливі!
 
Вешняков Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу записатися до Яна Леонідовича, можете залишити координати.
 
МонаЛіза Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Леонідович приймає в клініці Лікаріум на Генуезькій 1/2, його контактний номер телефону - 093 572 73 87.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Відгуки сеанси гіпнозу Одеса (Відгуки сеанси гіпнозу Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: