Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Масаж » Масажист реабілітолог Одеса (Масажист реабілітолог Одеса)
Масажист реабілітолог Одеса
Ефімія Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Масажист реабілітолог Одеса

Порекомендуйте хорошого масажиста-реабілітолога для дорослого пацієнта, дуже турбують старі спортивні травми.
 
EkaterinaFox Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Особливо мені б хотілося відзначити славного, вмілого масажиста-реабілітолога Владислава Володимировича Забранського. Завдяки його "золотим" рукам мої суглоби більше не турбують, я не відчуваю болю і відчуваю себе здоровою, повноцінною людиною, чого не відчувала вже давно.
 
25Tatyana Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 26
Репутація: 0
Статус: Offline
Забранський Владислав Володимирович - справжній професіонал із "золотими руками" і чудова людина, все пояснював, дав рекомендації. Минуло вже півроку, я роблю щодня гімнастику для шиї та спини і я почуваюся добре. Я дуже вдячна Владиславу Володимировичу за лікування і з відкритою душею можу рекомендувати його всім як прекрасного фахівця!
 
PchelkaMaya Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Дійсно справжній лікар від Бога! З першого прийому розумієш, що дуже грамотний, уважний і добрий лікар. Звернулася зі скаргами на біль у потилиці, шиї, над лопатками, запаморочення. Після першого сеансу минули запаморочення, після третього зник весь біль. Пройшла весь курс. Усе лікування проходило безболісно. У лікаря чарівні руки. Наприкінці лікування Владислав Володимирович дав усі рекомендації для збереження результату.
 
Levitskaya9 Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович допоміг поправити хребет. Мені його порадила подруга, у неї чоловік проходив курс лікування у Забранського, каже, що результати дуже хороші. З такою рекомендацією я вирішила сходити до нього і не помилилася. Сеанси виявилися досить ефективними в боротьбі з моїми проблемами. Усе завдяки навичкам лікаря. Це його заслуга, що в мене перестала боліти спина і зник усілякий дискомфорт.
 
Sashhha Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Досвідчений фахівець. Рекомендую всім. Болів поперек, навіть після невеликого навантаження. З ліжка не міг встати. Після закінчення курсу в цього чудового фахівця починаю забувати про болі.
 
Elenochka8 Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 0
Статус: Offline
Багато років мене мучили головні болі, болі в області хребта і поперекового відділу. Доктор Забранський подивився мої знімки і призначив мануальну терапію. Можу сказати, що вже після перших кількох сеансів я відчула поліпшення, мене перестали мучити головні болі, покращився сон, а постава стала рівнішою. Лікар дуже позитивний, і емоційно мені було комфортно з ним, що теж важливо. У Владислава Володимировича золоті руки.
 
Таяна Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович допоміг із болем у шийному відділі, запамороченням, а також попрацював з усім тілом і стопами. Із шиєю все добре, і в усьому тілі є позитивні зміни. Зникли тягнучі болі в поперековому відділі та в нозі. Також відзначаю значне поліпшення постави.
 
Клава20 Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний фахівець, який знає свою справу! Звернувся з болями в шиї, після першого сеансу стало набагато легше! Після всього курсу забув про біль і більше нічого не турбує. Рекомендую звернутися до цього лікаря по допомогу і пройти курс мануальної терапії. Лікар чуйний, під час проведення процедур все пояснює і розповідає!
 
рита Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна записатися до Владислава Володимировича?
 
Levitskaya9 Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Ось її номер телефону:0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792.
 
Еліс Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Спасибі всім за рекомендації, звернулися до Владислава Володимировича, дійсно шикарний фахівець.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Масаж » Масажист реабілітолог Одеса (Масажист реабілітолог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: