Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Невропатолог Одеса вартість (Невропатолог Одеса вартість)
Невропатолог Одеса вартість
РозанаУВ Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Невропатолог Одеса вартість


Добрий вечір! Може хто порадити невролога, який думає і розбирає нестандартні ситуації?
 
Лігія Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Моїй мамі дуже допомогла лікарка невролог Калюжна Тетяна Євгенівна. До цього зверталися до багатьох лікарів у різних поліклініках. Відмінний лікар, мамі стало значно краще!
 
Люда1980 Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Я був вкрай незадоволений прийомом у невролога Макаренко Олени Геннадіївни. Вона не виявила достатньої уваги до моїх симптомів і не поставила релевантних запитань. Її ставлення до мого здоров'я здавалося поверхневим і байдужим. Я вважаю, що важливо знайти невролога, який більш кваліфікований і турботливий до пацієнтів.
 
Багдана Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Спостерігаюся другий рік у невролога-епілептолога Калюжної Тетяни Євгенівни. Терапію підібрано, нападів немає вже рік. Завжди привітна, чемна, готова допомогти. Якщо у вас така проблема, раджу Тетяну Євгенівну.
 
kretto Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Так. Дійсно Тетяна Євгенівна лікар дуже уважний, доброзичливий, чуйний. Підібрала ліки вже на першому прийомі, від призначень помітно покращився стан. Дякую і рекомендую!
 
Клава44 Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Спостерігаюся три роки. Патрашку Катерина Вікторівна відмінний фахівець. Виконую всі вимоги. Лікування допомогло. Рекомендації найкращі.
 
Іззі Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Я хотів би поділитися своїм негативним досвідом відвідування невролога Лаврової Тетяни Вікторівни. На жаль, вона виявилася некваліфікованим фахівцем. Вона не проявила належної уваги до моїх симптомів і не змогла правильно діагностувати мою проблему. Я почувався невпевнено і розчаровано в її підході до лікування. Не рекомендую звертатися до неї для отримання медичної допомоги.
 
gorgia67 Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Доктор Патрашку - людина з відкритою душею, до неї можна звертатися без сорому з усіма проблемами - завжди вислухає, призначить коректне лікування і просто допоможе порадою.
 
Valentina7 Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя зустріч із неврологом Гек Людмилою Юріївною виявилася повним розчаруванням. Вона проявила непрофесіоналізм і несерйозне ставлення до моїх проблем. Її знання в галузі неврології залишали бажати кращого, і вона зробила неправильну діагностику. Я вважаю, що є більш кваліфіковані лікарі, які зможуть надати мені кращу медичну допомогу.
 
Капека Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочеться проконсультуватися з цими неврологами, як можна до неї записатися?
 
Багдана Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Записуйтеся в клініку Лікаріум - (048) 230-90-02, (096) 388-18-99, (095) 751-31-63, (093) 542-94-87, там приймає Тетяна Євгенівна.
 
Беатріс Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Невропатолог Патрашку Катерина Вікторівна, 1-а поліклініка Болгарська 38, працює тільки з дорослими, телефон 0934815955.
 
gorgia67 Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Вдячна всім за відгуки.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Невропатолог Одеса вартість (Невропатолог Одеса вартість)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: