Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінеколог Одеса Приморський район (Гінеколог Одеса Приморський район)
Гінеколог Одеса Приморський район
Осинка Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Гінеколог Одеса Приморський район


Дівчата, порадьте, будь ласка, хорошого гінеколога в Приморському районі. Який лікує запальні процеси і не призначає зайвого.
 
Somebbooddy Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Я б порадила звернутися до Лихачової Лариси, як до шикарного гінеколога, завдяки їй у мене все добре і немає рецидивів.
 
Ірит Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 104
Репутація: 0
Статус: Offline
Була на прийомі у різних гінекологів (Кожухар. А.В., Швець В.М., Журавльової В.А.) і мені є з чим порівняти. Але такого ще не бачила, все на вищому рівні. Правильно кажуть, є лікарі від Бога! І це про Ларису Євгенівну, мені відразу вона сподобалася з першої хвилини. Все робить чітко, грамотно і з душею.  Загалом, я в повному захваті.
 
Ізабо Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже сподобалося ставлення, раніше боялася гінекологів. Вдячна Ользі Опанасівні Міщенко за "теплий" прийом, стало спокійніше почуватися, не те що раніше після прийомів таких лікарів, як Чебаненко І. В. і Швець В. М.
 
Роуз Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Ольга Опанасівна - фахівець, який працює за принципами доказової медицини. Допомагає позбутися захворювання, без купи призначень і заліковування жінки. Безболісний огляд!
 
Lizzzka Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Я прийшла до Лариси Євгенівни після гінеколога Чебаненка І.В., який за дивними обставинами лікував захворювання, якого в мене немає. А це згаяний час і погіршення мого здоров'я, а також зайва трата грошей на дорогі ліки. Лариса Євгенівна провела огляд і тут же зробила для підтвердження діагнозу спеціальний тест і взяла аналізи, пояснила, навіщо вони потрібні. На даний момент я ще проходжу лікування, але вже є явні поліпшення стану.
 
Sunflower7 Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар Лариса Євгенівна знаходить підхід до кожного пацієнта. І дає рекомендації щодо лікування, які реально допомагають. Знаходить відповідь на всі питання. Зараз ми плануємо вагітність, яку я повністю можу довірити Лариси Євгенівни. Буду рекомендувати всім своїм знайомим.
 
іррма Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Можна сказати, що Лариса Євгенівна вирішила мою проблему. У мене було досить багато запитань, на всі я отримала відповіді. Також вона зробила мені необхідні призначення в плані лікування. Усе було так, як і годиться. Вважаю, що з професіоналізмом у лікаря все відмінно, просто супер.
 
Yyaassyyaa Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Я цілеспрямовано записувалася до Лариси Євгенівни, бо дуже багато чула про неї від інших лікарів. Мене лікар уважно вислухала, провела огляд і призначила лікування. Її професіоналізм помітний відразу, навіть у ставленні до пацієнтів. Загалом, вона повністю виправдала мої очікування, я задоволена.
 
Лама Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 151
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна потрапити на прийом до Лариси Євгенівни або до Ольги Міщенко?
 
Роуз Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
094-917-34-22 - адміністратор клініки Лікаріум, де приймають ці гінекологи.
 
Svyatoslava000 Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені абсолютно все сподобалося: і ставлення, і професіоналізм. Усе просто на найвищому рівні. Ольга Міщенко дуже ввічлива і розуміюча. Вона все пояснила і показала мені. Дала рекомендації. Тепер буду консультуватися тільки в неї.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінеколог Одеса Приморський район (Гінеколог Одеса Приморський район)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: