Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінеколог Одеса Слобідка (Гінеколог Одеса Слобідка)
Гінеколог Одеса Слобідка
Ростислава Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 126
Репутація: 0
Статус: Offline
Гінеколог Одеса Слобідка


Доброго дня, порадьте, будь ласка, хорошого гінеколога. 2 місяці, якщо не більше криваві виділення. Сказали, що запалення яєчників. Прописали купу уколів і крапельниці. Від них постійна слабкість і я не впевнена в їхній ефективності, бо результату немає. Хочеться проконсультуватися з хорошим лікарем, який реально може допомогти.
 
Астрід Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Я раджу вам проконсультуватися з Лихачовою Ларисою, доволі кваліфікована і обізнана гінекологиня, допомогла мені і багатьом моїм знайомим.
 
Багдана Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Розібратися в моїй проблемі й допомогти її вирішити змогла тільки Лариса Євгенівна. Місяць марних походів по гінекологах - Кожухар. А.В., Швець В.М., Чабоненко І.В. Скільки нервів, даремно витрачених грошей. Слава Богу, що знайшла свого лікаря. На перший прийом прийшла зі сльозами на очах, сьогодні пішла з посмішкою і почуттям, що знайшла свого лікаря!
 
Susanna14 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Міщенко Ольга Опанасівна - хороший лікар. Лікувалася у неї із запаленням. Лікування було призначено дуже хороше, комплексне, з рекомендаціями щодо гігієни та іншим, все дуже докладно і доступно розписано. Лікування допомогло швидко. Рекомендую!
 
Таїсія Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Лариса Євгенівна Лихачова - дуже грамотний фахівець, не розводить на гроші, і по справі, а головне - результат! Лікує комплексно, дуже сподобалося, що проблему з кровотечею вирішено.
 
Fairytail5 Повідомлення # 6
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 242
Репутація: 0
Статус: Offline
Супер лікарка, мені дуже подобається, кіста була, відправляли все на операцію. Лариса Євгенівна допомогла позбутися кісти без операції.  Сестра довго не могла завагітніти, лікувалися довго, результату нуль. З Ларисою Євгенівною все вийшло дуже швидко.
 
Ікра Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене було дві завмерлі вагітності поспіль, спостерігалася в Кожухар А.В. Я розумію, одну можна було прогледіти, але другу можна було і не допустити. У підсумку: з третьою вагітністю спостерігалася у Лихачової Л.Є. - чудовий лікар.
 
Alinka44 Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
Ольга Опанасівна Міщенко - чудовий лікар-гінеколог. Призначила і провела мені правильне лікування, коли інші лікарі Морозова О.В., Крючкова М.М., Швець В.М., лише пропонували спостереження за хворобою. Завдяки його тактиці та знанням у своїй справі я позбулася проблеми, яка не давала мені спокійно жити.
 
андрона Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Залиште контактні дані Лариси Євгенівни?
 
Таїсія Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Клініка розташована на Французькому бульварі 60, прийом коштує 500 грн. Контактний номер телефону - 0634975942.
 
Ефімія Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна потрапити на прийом до лікаря Міщенка?
 
Fairytail5 Повідомлення # 12
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 242
Репутація: 0
Статус: Offline
Телефонуйте, контактні телефони клініки Лікаріум - 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
Лукія Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Спостерігаюся у Ольги Опанасівни, чудова лікарка, дуже грамотна і компетентна. Спокійно можна довіритися і бути впевненим у результаті.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінеколог Одеса Слобідка (Гінеколог Одеса Слобідка)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: