Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Колосов Олександр Миколайович Одеса відгуки (Колосов Олександр Миколайович Одеса відгуки)
Колосов Олександр Миколайович Одеса відгуки
Єфросинія Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 162
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосов Олександр Миколайович Одеса відгуки


Панове форумчани, дайте пораду, хто проходив лікування в уролога Колосова Олександра Миколайовича, як вам лікар?
 
ІтанНовгородцев Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
З усіма чоловічими проблемами раджу звертатися до Колосова О.М. Так вийшло, що мені довелося звернутися до уролога через деякі проблеми, які вже залишилися в минулому. Можу твердо сказати, що цьому лікарю можна завжди довіряти, оскільки Олександр Миколайович - справжній професіонал і дуже проста у спілкуванні людина. Не кожен лікар так серйозно береться за справу і постійно відстежує результати.
 
Вишневський Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний фахівець. Допоміг мені впоратися з моєю проблемою. За це мені б хотілося сказати йому велике спасибі. На мій погляд, це дуже професійний і компетентний лікар. Що ж стосується особистих якостей, то і тут все чудово - доброзичливий, уважний, привітний. Рекомендую!
 
Anni1 Повідомлення # 4
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 203
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар дуже хороший. Складається таке враження, що немає взагалі нічого такого за його спеціальністю, чого б він не знав. Прямо молодець! Усе розповів, причому зробив це доступно і зрозуміло. Я йому вдячна!
 
Zhorikk Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
Однозначно професіонал! Лікування призначає адекватне, до проблеми підходить із розумінням. Не лікар, а чарівник.
 
Lilnas Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Істинний лікар! Допоміг вирішити низку проблем у родині! Шалено раді, що є ще такі люди, як Олександр Миколайович, і що нам пощастило до нього потрапити! Його компетентність і людяність, а також різнобічний підхід до проблеми захоплюють! Хочеться, щоб лікарі всі були такими, так може і хворіли б ми менше.
 
Кочетков Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Спостерігаюся у Колосова протягом 2-х років - поки влаштовує все на 100%. Ставлення хороше, індивідуальний підхід!
 
Октавій Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосов Олександр Миколайович один із найбільш грамотних і відповідальних лікарів. Він точно визначає діагноз, призначає ефективне лікування, дуже уважний до пацієнтів. Його девіз - повернути і зберегти здоров'я! Побільше б таких чудових лікарів!
 
Вікентій Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Олексій Миколайович пояснює все просто і детально, огляд пройшов досить швидко. Лікування і призначення конкретні. І найголовніше - не було викачування грошей шляхом призначення мільйона всяких аналізів. Рекомендую! Залишилося дуже приємне враження!
 
Astrid Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Будь ласка скажіть, як я можу зв'язатися з цим лікарем?
 
Zhorikk Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
0967424737 - контактний телефон доктора Колосова.
 
Білояр Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Професіонал! Усі дії точні й делікатні. Максимально безболісно проводить ситуативні маніпуляції, уважний до пацієнта.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Колосов Олександр Миколайович Одеса відгуки (Колосов Олександр Миколайович Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: