Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Прикладний кінезіолог Забранський Владислав Володимирович ві (Прикладний кінезіолог Забранський Владислав Володимирович ві)
Прикладний кінезіолог Забранський Владислав Володимирович ві
Smirnoff Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Прикладний кінезіолог Забранський Владислав Володимирович відгуки

Добрий вечір! Хто проходив лікування у прикладного кінезіолога залиште свій відгук. Вам допомогло це лікування? До якого кінезіолога краще звернутися?
 
Barbara0 Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую кінозіолога Забранського всім друзям і знайомим. Під його чуйним керівництвом проходжу курс прикладної кінозіології.  Якість життя після прикладної кінозіології стала кращою! Можу також його рекомендувати і як психолога з особистих стосунків, допомагає краще пізнати себе.
 
Аврелія Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 106
Репутація: 0
Статус: Offline
Після травми плеча для якнайшвидшого відновлення всіх його функцій я вирішив звернутися до кінезіолога Забранського.  Якщо чесно, до цього я досить скептично ставився до подібного варіанту лікування, але, пройшовши визначений лікарем курс, зі здивуванням помітила, що суглоб перестав викликати в мене це мерзенне відчуття - очікування болю за необхідності поворухнути рукою. Біль зник. І світ знову засяяв новим розмаїттям під правою рукою.
 
Локі Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Відтоді, як зірвала спину на роботі, мене мучили болі в поперековому відділі. Прокидалася вранці, зводило в судомі м'язи поперекового і шийного відділу, була не радий дню, що почався. Будь-який невдалий поворот або нахил переслідувався різким болем. Біль не давав вести нормальний спосіб життя, не міг донести до дому покупки з магазину. До кого я тільки не звертався - і до мануалів Коробейникова та Чебатаря, і до неврологів Бєляєва та Курницької! Болі проходили і поверталися знову.  Мені порекомендували пройти курс кінезіології у Забранського В.В. і болі мене покинули. Тепер я живу повноцінним життям, дуже вдячний Владиславу Володимировичу за моє щасливе зцілення.
 
Абігаль Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Вперше пройшла лікування у прикладного кінезіолога, донедавна навіть не знала, що є такі фахівці, тепер готова всім порадити лікаря Забранського. Переконалася, що метод дієвий, якщо ним користується грамотний фахівець. Владислав Володимирович володіє цією методикою і він знає свою відповідальність за здоров'я пацієнта, тому діє обережно, але водночас якимось дивом досягає бажаного. У мене, наприклад, боліла спина, а зараз я про це навіть не згадую. Пурхаю без болю і мук і дякую за це доктору Забранському, у нього чарівні руки.
 
Алія Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороший фахівець, принаймні, знання і навички у нього дійсно чудові. Мені допоміг з болями в попереку впоратися, коли кінезіологи Сагай і Семашко нічого не змогли зробити. Спочатку сумнівалася, не було впевненості в такому способі лікування, просто вже насправді втомилася від цих болів. Пройшла в нього курс, болі минули!
 
Амена Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович врятував мене від інвалідного крісла. Не хочеться думати про те, щоб було б, якби не потрапила до нього свого часу. У мене була серйозна травма, але доля так розпорядилася, що мені розповіли про цього фахівця-кінезіолога, я до нього звернулася і тепер завдяки йому живу повноцінним життям. Я хочу відзначити його роботу, такий професіонал заслуговує на те, щоб про нього знали. Мені хочеться, щоб ще багато людей отримали його допомогу і знову знайшли втрачене здоров'я.
 
Ребекка Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть де приймає Владислав Володимирович?  Яка вартість прийому?
 
Локі Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович приймає у себе вдома на Б.Хмельницького 49. сеанс коштує 600 грн.
 
Жюлі Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете дати його номер телефону?
 
Аврелія Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 106
Репутація: 0
Статус: Offline
0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792 - Владислав Володимирович.
 
Гузель Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий лікар! У наш час не так часто можна потрапити до хорошого фахівця. У мене проблеми з хребтом - постійно болить спина, раз на рік звертаюся до нього для профілактики. Дуже допомагає, на довгий час забуваю, що таке біль у спині. Після проходження курсу не ходжу, а літаю як метелик.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Прикладний кінезіолог Забранський Владислав Володимирович ві (Прикладний кінезіолог Забранський Владислав Володимирович ві)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: