Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Грамотні психологи в Одесі (Грамотні психологи в Одесі)
Грамотні психологи в Одесі
Мирка12 Повідомлення # 1
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 214
Репутація: 0
Статус: Offline
Грамотні психологи в Одесі


Усім доброго дня! Сталася раптова життєва ситуація. Потрібні рекомендації перевіреного психолога.
 
сабінянка Повідомлення # 2
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 134
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені також заманливо дізнатися про такого фахівця, бо відвідувала багатьох, але результату не було, а тільки погіршення.
 
Архідея Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Цікаво з'ясувати про досвідченого фахівця, який тепер з'явився у нас в Одесі. Може, якщо порекомендуєте, обов'язково проконсультуюсь.
 
Викусся Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
А я знайшла таких професіоналів - це Козлов Ян Леонідович і Тетяна Гончарова. Чудові професіонали своєї справи, раджу їх відвідати, вони дійсно допомагають у вирішенні проблем.
 
Мартаа Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 176
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Леонідович - фахівець із гіпнозу та психології, який створив довірчу атмосферу і допоміг мені розібратися в складнощах. Результати вражають!
 
Уся Повідомлення # 6
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Козлов - майстерний гіпнолог, який допоміг мені змінити негативні установки і підвищити впевненість у собі.
 
Яка Повідомлення # 7
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
На другий день після того, як я дізналася про зраду і вирішила розлучитися, я просто вила вовком, весь світ руйнувався. Тетяна Гончарова допомогла зібратися, заспокоїтися, тверезо поглянути на ситуацію. Вона - чуйна і мудра.
 
Сапфіра Повідомлення # 8
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Гончарова - прекрасний фахівець! Ми з нею знайшли суть моєї проблеми. Хоч цю проблему поки що не вирішено, вона вказала мені, в якому напрямку рухатися далі!  Побільше б таких фахівців!
 
Анюта Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 215
Репутація: 0
Статус: Offline
Тільки завдяки Тетяні Гончаровій знайшла ключ до вирішення своєї головної на даний момент проблеми - невпевненості в собі. Наче відкрилося нове дихання - із запропонованим нею баченням ситуації і себе самої. І просто додалося більше позитиву в житті - від усвідомлення, що на світі є такі прекрасні надихаючі Особистості та справжні Професіонали.
 
Гіта Повідомлення # 10
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Леонідович Козлов - професійний психолог-гіпнолог, чиї сеанси гіпнозу допомогли мені подолати внутрішні перешкоди. Рекомендую!
 
Інеса Повідомлення # 11
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 194
Репутація: 0
Статус: Offline
Одесити! Хочу записатися до Гончарової Тетяни або Яна Козлова, можете залишити їхні контакти.
 
Зірка Повідомлення # 12
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
З Яном Леонідовичем можна зв'язатися за номером телефону - 093 5727387, приймає він у клініці Лікаріум.
 
Люція Повідомлення # 13
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Сергіївна під час війни виїхала за кордон і консультує онлайн через месенджери за телефоном - 0987000260.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Грамотні психологи в Одесі (Грамотні психологи в Одесі)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: