Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Наркологія » Реабілітаційний центр для наркоманів Одеса (Реабілітаційний центр для наркоманів Одеса)
Реабілітаційний центр для наркоманів Одеса
ЛеркаВ Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
Реабілітаційний центр для наркоманів Одеса


Мені потрібна реабілітація від наркоманії в реабілітаційному центрі. Якщо ви знаєте дуже хороший реабілітаційний центр, напишіть.
 
ПашкаЕ Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Я проходив реабілітацію від наркоманії в реабілітаційному центрі Діва. Це чудовий реабілітаційний центр. Мене позбавили повністю від цієї жахливої залежності. Тепер у мене почалося нове життя. Я став щасливою людиною. Величезна подяка всьому колективу центру за їхню роботу. Ви супер.
 
ІгорЧ Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Моєму братові допомогли позбутися наркоманії в реабілітаційному центрі Діва. Це чудовий реабілітаційний центр. У центрі працюють дуже обізнані та грамотні психологи. Тепер у мого брата почалося нове і хороше життя без залежності. Спасибі центру Діва.
 
ПоляІ Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 35
Репутація: 0
Статус: Offline
Я особисто проходила повний курс реабілітації від наркоманії в реабілітаційному центрі Діва. Відмінний результат. Я повністю позбулася цієї страшної залежності. Тепер у мене почалося життя з чистого аркуша. Велике спасибі всім хлопцям і дівчатам з центру Діва за допомогу і підтримку.
 
РусланаГ Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий реабілітаційний центр - це Дива. Там допомагають позбутися наркоманії. У цьому центрі пройшов реабілітацію мій чоловік. Йому допомогли повністю забути про цю залежність. Тепер у нас почалося нове і хороше життя. Вам потрібно звернутися в реабілітаційний центр Діва.
 
АртурГ Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Репутація: 0
Статус: Offline
Вам зможуть допомогти тільки в реабілітаційному центрі Діва. Там працюють першокласні фахівці. Я там проходив реабілітацію від наркоманії. Мені допомогли забути назавжди про цю страшну залежність. У моєму житті більше ніколи не буде наркотиків. Спасибі велике хлопцям із центру Діва за їхню допомогу.
 
ДимкаА Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 19
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже хороший реабілітаційний центр - це Дива. Там допомогли моєму братові позбутися наркоманії. Він вживав спайси. Тепер у нього почалося нове і хороше життя без наркотиків. Я дуже радий за мого брата. Велике спасибі реабілітаційному центру Діва за їхню працю. Ви найкращі.
 
ЯрикХ Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 28
Репутація: 0
Статус: Offline
Вам однозначно потрібно звернутися в реабілітаційний центр Діва. Це прекрасний центр. Там дуже затишно і красиво. Я там пройшов курс реабілітації від наркоманії. Я більше не наркоман. У мене інше життя і в цьому житті немає місця для наркотиків. Велике спасибі всьому колективу центру "Діва" за вашу неоціненну допомогу і підтримку.
 
ІрмаХ Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Мій чоловік проходив курс реабілітації від наркоманії в реабілітаційному центрі Діва. Просто чудовий результат. Мій чоловік позбувся повністю цієї залежності. Зараз веде здоровий спосіб життя і займається спортом. Величезна подяка реабілітаційному центру Діва за нове життя.
 
НікаБ Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя сестра пройшла повний курс реабілітації від наркоманії в реабілітаційному центрі Діва. Їй змогли допомогти в центрі, позбавили залежності. Вона більше навіть не згадує про цю проблему. Я дуже рада за сестру. Велике спасибі реабілітаційному центру Діва за вашу роботу. Ви великі молодці.
 
РомаД Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 31
Репутація: 0
Статус: Offline
Моїй дружині потрібно пройти реабілітацію від наркоманії в реабілітаційному центрі. Я дуже хочу відправити її в реабілітаційний центр Діва. Дуже вас прошу написати де знаходиться реабілітаційний центр. Спасибі.
 
ЛеркаВ Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вже вирішила, що звернуся по допомогу до реабілітаційного центру Діва. Усім велике спасибі. Я хочу вас попросити написати адресу і телефон реабілітаційного центру Діва.
 
ПоляІ Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 35
Репутація: 0
Статус: Offline
Реабілітаційний центр Діва знаходиться в місті Одеса на вулиці Відважних 1\6. Директор центру - Коваленко Ігор. Телефон 0976800008. Будь ласка. Телефонуйте.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Наркологія » Реабілітаційний центр для наркоманів Одеса (Реабілітаційний центр для наркоманів Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: