Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінеколог Овідіополь (Гінеколог Овідіополь)
Гінеколог Овідіополь
Констанція Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
Гінеколог Овідіополь


Потрібна консультація грамотного гінеколога в Одесі, проходила лікування в Овідіополі - не допомогло. До кого мені краще звернутися в Одесі?
 
Лорен Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вважаю, вам потрібно звернутися до Лихачової Лариси Євгенівни, фахівець вищої кваліфікації, до неї багато хто їздить з Овідіополя, і всі задоволені якістю обслуговування і лікування.
 
Христина Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Ольга Опанасівна Міщенко - хороша лікарка, дуже уважна, одразу видно, що професіонал своєї справи. Надалі тільки до неї і буду звертатися, і всім раджу.
 
Таїсія Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар Ліхачова - прекрасний фахівець. Я ходжу до неї не перший рік, і моя думка про неї очевидна.  Мене все в ній влаштовує. Вона лікарка вищого класу. До пацієнтів ставиться позитивно. У неї все чітко, ясно і структуровано. Вона не засуджує і не призначає зайвого. Завжди все перевіряє ще раз, призначає аналізи. Видно, що лікарка проявляє свою зацікавленість. Я можу її всім рекомендувати.
 
Саїда Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Лариса Євгенівна - це лікар з великої літери. Небайдужий до твоєї проблеми, досвідчений, професіонал своєї справи!  Лариса Євгенівна підлікувала мене після дуже невдалої операції, заспокоїла і допомогла. Більше не піду ні до якого іншого лікаря. Моя сестра веде в неї вагітність, теж дуже задоволена.
 
Клавдія Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 0
Статус: Offline
Лариса Лихачова - справжній професіонал своєї справи, дуже сильний і грамотний лікар, завжди все у справі, відмінно і швидко підібрано лікування. Чуйна, розуміюча людина і лікар із золотими руками!
 
Ростислава Повідомлення # 7
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 126
Репутація: 0
Статус: Offline
Ольга Опанасівна - великий професіонал, чудова, чуйна і небайдужа людина. Усі призначення грамотні. Головне - видно зацікавленість у людині, бажання допомогти.
 
Zinulya Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 134
Репутація: 0
Статус: Offline
У якій клініці приймає Лариса Євгенівна і вартість прийому?
 
Саїда Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
У клініці "Лікаріум", вартість прийому 600 грн. Контактний телефон - 0634975942
 
Svet1 Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
Можна телефончик для запису на прийом до Ольги Опанасівни?
 
Таїсія Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Контактний телефон - 094-917-34-22.
 
Мішель Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 0
Статус: Offline
Ольга Опанасівна - дуже хороша лікарка, виявила всі проблеми і призначила ефективне лікування!  Побільше б таких уважних лікарів!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінеколог Овідіополь (Гінеколог Овідіополь)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: