Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Хороші флебологи Одеса відгуки (Хороші флебологи Одеса відгуки)
Хороші флебологи Одеса відгуки
Кларисса Повідомлення # 1
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороші флебологи Одеса відгуки


Моя повага всім! Цікавить таке питання, які флебологи в Одесі професійні? Хочеться почути ваші погляди про таких профі.
 
КазаковаМіра Повідомлення # 2
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 403
Репутація: 0
Статус: Offline
Я була в багатьох, але знайти мені не вдалося розумного лікаря. Якщо ви володієте інформацією про такого лікаря, який вам допоміг позбутися хвороби, запропонуйте.
 
ХристинаМалих Повідомлення # 3
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 401
Репутація: 0
Статус: Offline
Було б цікаво дізнатися з перших рук, які медики наразі найдостойніші, а то я вже давненько в пошуку і мої висновки катастрофічні.
 
Светозара Повідомлення # 4
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 332
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу висловити незгоду з вищеназваним учасником, знаю, у нас є такі лікарі, які на сто відсотків найпрофесійніші в цій сфері, і я можу їх порадити, це - лікарі флебологи вищої кваліфікації Залевський Дмитро Михайлович і Чайка Михайло Олександрович.
 
Надія82 Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 143
Репутація: 0
Статус: Offline
Точно, знаю Залевського Дмитра Михайловича. Можу відзначити за нього, як за кваліфікованого лікаря в цьому напрямку. Мій діагноз міг закінчиться на операційному столі, але за допомогою лікаря Залевського все пройшло відмінно, результатом лікуванням задоволена. Можу я його радити.
 
Бека Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Точно, Дмитро Михайлович Залевський - це лікар від Бога! Я йому довіряю! Мабуть, на поточний день, таких лікарів можна підсумувати на пальцях всього однієї руки за весь час. Найголовніші причини радити Залевського Дмитра Михайловича - це навичка, постійне прагнення підвищувати кваліфікацію, отже, володіння сучасними уміннями, а також повне й доскональне інформування пацієнта.
 
Славяна75 Повідомлення # 7
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 181
Репутація: 0
Статус: Offline
Зверталася до Чайки Михайла Олександровича за порадою приятельки. Велике людське спасибі йому за високу майстерність і майстерну роботу. Головне - це лікар, який любить і робить свою справу. Якщо є проблеми з венами, звертайтеся до нього. Усім рекомендую.
 
Абігаль Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Михайло Олександрович Чайка - чудовий, компетентний лікар, прописав грамотне лікування, яке почало діяти вже найближчими днями. Дуже задоволена якістю обслуговування.
 
Каркуша Повідомлення # 9
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Поважні громадяни, викликали інтерес ці фахівці, можете дати контактну інформацію про цих лікарів?
 
Кирюша748 Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
Скидаю вам інформацію - флеболог Чайка приймає в МКЛ № 10 на Малиновського 61а, контактний телефон 0976447223.
 
Тома45 Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
Тримайте - флеболог Залевський веде прийом у 2-му хірургічному відділенні Медіна на Пастера 9, особистий телефон 0971039911.
 
Дегтярьова1996 Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 147
Репутація: 0
Статус: Offline
Дійсно сказали, що доктор Чайка і флеболог Залевський кваліфіковані професіонали в Одесі, знаю на особистому досвіді. У цій сфері, крім них, більше немає до кого піти.
 
Burova Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за ваші рекомендації!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Хороші флебологи Одеса відгуки (Хороші флебологи Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: