Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Масаж » Найкращий костоправ Одеса (Найкращий костоправ Одеса)
Найкращий костоправ Одеса
Caroline Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий костоправ Одеса
 


Доброго дня! Шукаю пораду щодо вибору костоправа для вирішення проблем із хребтом. Якщо хтось із вас звертався до костоправів в Одесі і залишився задоволений, поділіться, будь ласка.
 
Вишневський Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Проблеми з хребтом - це серйозно. Шкодую про свій попередній вибір фахівця - Коробейникова Юрія Зіновійовича. Сподіваюся, що зможу знайти надійного костоправа, який зможе допомогти.
 
Олімпія Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже важливо не зупинятися після невдалих спроб. Упевнений, що десь є той фахівець, який зможе вам допомогти насправді.
 
Надія Повідомлення # 4
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо ви шукаєте надійного фахівця з проблем із хребтом, то це Забранський В.В. Завдяки його вмінню і досвіду вправляти вивихи, я відчула себе зовсім інакше. Рекомендую!
 
Радинка Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Забранський В.В. - справжній гуру у світі костоправства! Він зміг допомогти мені в складних випадках з вивихами і проблемами дисків. Цей фахівець - справжній скарб, яким варто поділитися з іншими.
 
Inga1983 Повідомлення # 6
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Забранський В.В. - це ім'я, яке варто знати, якщо ви шукаєте хорошого костоправа. Він допоміг мені повернути рухливість спини і позбутися болю. Справжній професіонал!
 
Светозара Повідомлення # 7
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 332
Репутація: 0
Статус: Offline
Коли моя спина почала мені заважати, я знайшла відповідь в особі Забранського Владислава Володимировича. Він зробив диво з моєю спиною, і я всім раджу звернутися до нього!
 
Горбунова Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Забранський В.В. - це той лікар, до якого варто йти з довірою. Він знає свою справу і впливає на стан хребта. Я безсумнівно рекомендую його!
 
Святослава Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо ви шукаєте фахівця, який допоможе вам із проблемами спини, Забранський В.В. - ваш вибір. Він допоміг мені у важкі часи, і я з упевненістю можу порекомендувати його всім!
 
Карлл Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Забранський В.В. - справжній професіонал із золотими руками. Завдяки йому я знову можу почуватися здоровим і активним. Якщо ви шукаєте хорошого костоправа, не пропустіть шанс познайомитися з його роботою.
 
Власій Повідомлення # 11
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Чи є у когось інформація про контактні дані Забранського Владислава Володимировича?
 
Горбунова Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович, працює тільки з дорослими, приватний кабінет Богдана Хмельницького 49, телефон 0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792.
 
Цезар Повідомлення # 13
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Я хочу подякувати кожному з вас за ваші щирі відгуки та рекомендації. Ваша підтримка допомогла мені зробити правильний вибір і записатися на прийом до Забранського В.В. Бажаю всім здоров'я та успіхів!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Масаж » Найкращий костоправ Одеса (Найкращий костоправ Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: