Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Забранський Владислав Володимирович Одеса відгуки (Забранський Владислав Володимирович Одеса відгуки)
Забранський Владислав Володимирович Одеса відгуки
MARGOrita Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Забранський Владислав Володимирович Одеса відгуки


Проблеми зі спиною вже понад 6 місяців. Була у трьох неврологів, препарати не допомогли, звичайні масажі теж. Останній лікар невролог порекомендувала звернутися до мануального терапевта, масажиста Забранського Владислава Володимировича. Які є відгуки про нього? Хто був? Розкажіть.
 
AHHA Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікувалася в нього. Без знімків не приймає, спочатку діагностика, а потім лікування. Якщо є протипоказання не бере. Приймає в клініці Вектор Плюс на Шклярука і вдома на Богдана Хмельницького 49. Вимогливий до лікування, каже, якщо треба виконувати гімнастику і якщо треба зняти набряк чи якісь супутні симптоми відправляє до свого невролога.
По спілкуванню специфічна людина, різка, але до роботи ставиться серйозно. І ще мінус, щоб потрапити до нього на прийом чекала дня три вільного часу в нього.
Результати лікування хороші. Болі, з якими прийшла до нього, минули. Лікував курсом із 10 сеансів через день. Ціна прийому у Владислава Володимировича була тоді 500 гривень, зараз не знаю. Мені сказав через 1-1,5 року прийти ще на курс лікування і не доводити до занедбаного стану.
 
ОлександрКотов Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Забранський Владислав молодий лікар, років 30, мануальст. Потрапив до нього за рекомендацією знайомого. Як написала дівчина вище, без знімків не бере і ставиться серйозно до лікування. Крім масажу і мануальної терапії використовує гімнастику, йогу і ЛФК. Я проходив лікування у них у клініці, у Векторі. Крім нього, там дуже крута неврологиня, яка також дивиться за пацієнтами.
До того як потрапити до Владислава Володимировича, я лікувався у двох клініках і в одного мануальника, результатів не було. Коли потрапив до Забранського, він просто запитав, а Ви знімки робили? Я кажу: - Ні! Він: -Так від чого Вас лікували?! І тоді я зрозумів, що ті, в кого я лікувався раніше, тупо розводили мене на гроші. Зробив знімки і тільки тоді Владислав Володимирович взявся за моє лікування, а також підключив невролога, оскільки в мене був жахливий стан. Теж як уже вище писали, 10 сеансів. Десь після 5 разу в мене пройшли всі симптоми. Ми допрацювали весь курс, на прощання порекомендував займатися гімнастикою або піти в секцію йоги.
Щодо того, що специфічний, більше так, ніж ні. Але мені здається, це більше такого роду занепокоєння за пацієнтів, як лікування тільки зі знімками або вимога займатися гімнастикою.
Вартість сеансу була теж 500 гривень.
 
Софія Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж чула про нього хороші відгуки. А можна контакти Забранського Владислава Володимировича?
 
AHHA Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Забранський Владислав Володимирович приймає в медичному центрі Вектор Плюс на Шклярука, ріг Нєдєліна та будинку на Богдана Хмельницького 49. Контактні номери телефонів: 0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792.
 
Софія Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую.
 
Sergioo Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 29
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороший лікар костоправ. Мені допоміг із шиєю, коли нею буквально не міг ворушити і вона шалено боліла. Підтверджую, до нього треба робити знімки, просто так не прийме.
 
TatianaVik Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович вилікував від панічних атак, запаморочень і втрат орієнтації. Лікувалася в інших фахівців без результатів, у Забранського ж симптоми почали проходити вже з сеансу 3-4. Найкращий лікар мануальщик в Одесі. Мені дуже допоміг.
 
ОльгаОдеська Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Після пологів сильно мучилася ішіасом, защемлення сідничного нерва. Робили мені і витяжки, і блокади, масажі й навіть крапельниці в лікарні. Але мені взагалі не легшало. Мені одна медсестра в неврологічному відділенні 10-ї лікарні сказала, щоб я звернулася до Владислава Забранського, він раніше в них працював і він допоможе. Уже від безвиході звернулася до нього, чесно думала, що далі буде тільки операція, і він мені допоміг. Не одразу. Спочатку його невролог прибрала в мене набряклість і частину симптомів, десь за тиждень пішла знову до нього, почали курс масажу і мануальної терапії. Після першого ж сеансу мені стало легше. Після 7 сеансу всі болі зникли повністю! Зараз за його рекомендацією ходжу на гімнастику і стежу за собою. Так що рекомендую його. Кращого за нього лікаря вертебролога або остеопата не знайти, я була в багатьох.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Забранський Владислав Володимирович Одеса відгуки (Забранський Владислав Володимирович Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: