Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Як знайти хорошого психолога Одеса (Як знайти хорошого психолога Одеса)
Як знайти хорошого психолога Одеса
Мирка12 Повідомлення # 1
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 214
Репутація: 0
Статус: Offline
Як знайти хорошого психолога Одеса


Доброго здоров'я всім! У моєї дочки трапилася несподівана життєва ситуація. Потрібні рекомендації перевіреного психолога.
 
сабінянка Повідомлення # 2
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 134
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені дуже цікаво почути про такого фахівця, бо була у багатьох, але результату не вийшло.
 
Архідея Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Цікаво почути про мозкоподібного фахівця, який нарешті з'явився у нас у місті. Може, якщо порекомендуєте, обов'язково звернуся.
 
Викусся Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
А я знайшла таких супер професіоналів - це Гончарова Т.С. і Козлов Ян. Чудові професіонали своєї справи, рекомендую в них лікуватися, вони справді сприяють у вирішенні проблем.
 
Мартаа Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 176
Репутація: 0
Статус: Offline
Зачарований результатами роботи з Яном Леонідовичем. Ефективний підхід і доброзичлива атмосфера.
 
Уся Повідомлення # 6
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Гончарова допомогла мені розібратися в моїй проблемі, і в цьому заслуга її професійних якостей, адже гарний психолог - вона може розкласти всі людські особливості характеру по поличках, водночас, маючи досвід, вона має можливість аналізувати, спираючись на нього.
 
Яка Повідомлення # 7
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Сергіївна мені дуже допомогла у вирішенні хвилюючого мене питання. Дякую їй за тверезий і професійний погляд на життєві питання. Мені стало легше переносити тимчасові труднощі в житті.
 
Сапфіра Повідомлення # 8
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Леонідович - професійний психолог-гіпнолог, допоміг мені змінити негативні переконання і досягти позитивних змін у житті. Рекомендую!
 
Анюта Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 215
Репутація: 0
Статус: Offline
Козлов - досвідчений гіпнолог, допоміг мені вирішити внутрішні конфлікти та підвищити впевненість у собі. Дуже задоволений результатом!
 
Гіта Повідомлення # 10
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
Позитивний досвід роботи з Яном Леонідовичем. Інструменти гіпнозу принесли позитивні результати в моєму житті. Рекомендую його послуги!
 
Інеса Повідомлення # 11
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 194
Репутація: 0
Статус: Offline
Відвідувачі сайту! Хочу потрапити до Тетяни Гончарової можете залишити її контактну інформацію. Ще цікавлять контакти Яна Козлова.
 
Зірка Повідомлення # 12
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Сергіївна під час війни виїхала за кордон і консультує онлайн через месенджери за телефоном - 0987000260.
 
Люція Повідомлення # 13
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
З Яном Леонідовичем можна зв'язатися за номером телефону - 093 5727387, приймає він у клініці Лікаріум.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Як знайти хорошого психолога Одеса (Як знайти хорошого психолога Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: