Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Марія Олегівна Фендюра Одеса відгуки (Марія Олегівна Фендюра Одеса відгуки)
Марія Олегівна Фендюра Одеса відгуки
Вілора Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Марія Олегівна Фендюра Одеса відгуки


Добрий день! Шукаю рекомендації щодо підліткового психолога Фендюр Марії Олегівни. Мій племінник потребує допомоги, і я хочу знайти йому досвідченого фахівця. Якщо хтось знає про роботу Марії Олегівни, буду вдячний за ваші відгуки та рекомендації!
 
Zafa Повідомлення # 2
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Я дуже вдячна Марії Олегівні за те, що вона допомогла моєму підлітку з депресією. Її розуміння та емпатія дійсно зробили чудо.
 
Dora21 Повідомлення # 3
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Offline
Робота з психологом може сильно змінювати людину. Хоча спочатку, начебто, результати роботи не відчуваються, але з часом офігіваєш від того, що з тобою відбувається. Так, довго, так, важко, багато ресурсів іде, вчишся по-іншому мислити й дивитися на речі, але все ж як добре почати зрештою себе чути й слухати, чітко розуміти, що ти зараз хочеш, балувати себе, любити, пробувати керувати своїм настроєм. Приголомшливі речі, схожі на диво, я зробила сама у своєму житті просто тому, що колись укотре вирішила спробувати піти до психолога і знайти свого фахівця і ним виявилася Марія Олегівна. Ми вирішили багато проблем, накопичених за все життя. Це все дає ресурс розвиватися далі.
 
Mariana1989 Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Завдяки Марії Олегівні, мій підліток почав краще розуміти свої проблеми з соціальною адаптацією і вже здатний знаходити способи вирішення цих проблем.
 
Daria19 Повідомлення # 5
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 200
Репутація: 0
Статус: Offline
Марія Олегівна виявилася надзвичайно ефективною у підвищенні самооцінки мого підлітка. Вона допомогла йому побачити свою власну цінність та потенціал.
 
Elizabeth Повідомлення # 6
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 166
Репутація: 0
Статус: Offline
Щиро вдячна Марії Олегівні за роботу з поведінкою мого підлітка. Вона допомогла розкрити причини замкненості і агресивності, надаючи ефективні стратегії розвитку.
 
Білоусова Повідомлення # 7
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Марія Олегівна - справжня магістриня у роботі з непередбачуваністю поведінки. Її терапевтичні методи допомогли моєму підлітку стати більш збалансованим і спокійним.
 
Zhorzhina Повідомлення # 8
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 143
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя дитина змінилася на краще завдяки Марії Олегівні. Вона допомогла не лише знизити рівень агресивності, але й покращити академічні досягнення.
 
ХристинаМалих Повідомлення # 9
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 401
Репутація: 0
Статус: Offline
Марія Олегівна - дивовижний фахівець у роботі з відмовою ходити до школи. Її розуміння та підтримка допомогли моєму підлітку знову повірити в себе.
 
ВарвараСавинська Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вражений тим, як Марія Олегівна допомагає боротися з булінгом. Її підхід дозволив моєму підлітку відчути себе сильним і захищеним.
 
Зоня Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Розкажіть, як можна потрапити на консультацію до Марії Олегівни.
 
Daria19 Повідомлення # 12
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 200
Репутація: 0
Статус: Offline
Записатися можете за телефоном - 0635360647, Марія Олегівна також консультує онлайн.
 
Беніта Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Марія Олегівна вміє підтримати підлітка в будь-якій ситуації. Її терапевтична підтримка - це справжній лік для душі.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Марія Олегівна Фендюра Одеса відгуки (Марія Олегівна Фендюра Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: