Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Ендокринолог » Послуги ендокринолога Одеса (Послуги ендокринолога Одеса)
Послуги ендокринолога Одеса
Zhorzhina Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 143
Репутація: 0
Статус: Offline
Послуги ендокринолога Одеса


Здраствуйте! Порадьте, ендокринолога. У мене серйозні проблеми зі щитовидкою, аналізи здала, УЗД зробила, тепер хотіла б потрапити до досвідченого фахівця.
 
Еліза75 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Чесно сказати, не знаю, кого вам порадити, хороших ендокринологів в Одесі я поки що не зустрічала.
 
Vasilissa Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене теж проблеми зі щитовидкою, шукаю грамотного лікаря, який зможе призначити мені адекватне лікування, поки мої пошуки безрезультатні.
 
Алюся Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, мені впоратися з гормонами допомогла Догонова Марія Володимирівна, я можу її сміливо рекомендувати.
 
torri Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Моїй мамі потрібен був фахівець, довго шукали підходящого і вийшли на Догонову М.В.. Це чудовий ендокринолог, зі знаннями та досвідом. Тепер на прийом тільки до неї за порадою і лікуванням.
 
Єрма Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 137
Репутація: 0
Статус: Offline
Марія Володимирівна має свій підхід до кожного пацієнта. Навіть там де інші опустять руки, вона допоможе.
 
Кейла Повідомлення # 7
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Завдяки лікувальній програмі, розробленій Догоновою, у мене аналізи крові покращилися і самопочуття. Окрім ліків отримала від Марії Володимирівни рекомендації щодо харчування, режиму поведінки. Зараз мій стан стабільний. Раджу вам до неї звернутися.
 
Бєлікова Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий фахівець, який дійсно спеціалізується у своїй справі. Допомогла розібратися з питаннями, пов'язаними з моїм захворюванням, доступно пояснила схему лікування.
 
Dana1990 Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Після курсу лікування у Марії Володимирівни - відчула значне поліпшення стану! Рекомендую всім Догонову М.В.
 
Chloe Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий лікар. Велика розумниця! Прекрасний фахівець. Справжній профі! Рекомендую,
 
Jessica45 Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Розкажіть, як мені записатися до Марії Догонової?
 
Єрма Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 137
Репутація: 0
Статус: Offline
Записатися на прийом до Марії Володимирівни можете за телефонами - 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
Кариночка1995 Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Марія Володимирівна - професіонал, пояснила всі нюанси лікування і дала хороші рекомендації. Завдяки їй я стала почуватися набагато краще.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Ендокринолог » Послуги ендокринолога Одеса (Послуги ендокринолога Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: