Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Нутриціолог Одеса відгуки (Нутриціолог Одеса відгуки)
Нутриціолог Одеса відгуки
Elenochka8 Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 0
Статус: Offline
Нутриціолог Одеса відгуки


Порадьте, будь ласка, хорошого нутриціолога. Тільки в мене проблема не як у більшості: мені необхідно набрати вагу і правильно відрегулювати харчування. Заздалегідь, спасибі.
 
Брітні Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя подруга харчується за програмою правильного харчування, складеною нутриціологом Решетник О.В. Уже схудла на 13 кг. Важила 95. Причому, наскільки зрозуміла з розповідей, їсть вона абсолютно звичні для неї продукти, без особливих якихось обмежень. Не знаю, в чому там секрет.
 
9Жанна9 Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, а мені дуже допомогла схуднути саме дієтологиня-нутриціологиня Кузьмінова. Безумовно, сама б я таких вражаючих результатів нізащо б не досягла.  Вона супер-майстер. Підібрала мені правильний раціон, розповіла, яких продуктів потрібно побоюватися, а що взагалі їсти не можна. Думаю, що вона допоможе вам поправитися.
 
Філіпа Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже хороший фахівець-дієтолог Кузьмінова Катерина. Допомогла мені схуднути після других пологів. Уже три роки минуло відтоді, вага тримається в нормі. Думаю вона і з низькою вагою впорається.
 
Аполлінарія Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Зверніться до нутриціолога Решетник, вона призначить вам правильне харчування так, що ви зможете без проблем погладшати або схуднути. До неї бажано звертатися з аналізами або вона вам скаже що потрібно пройти.
 
Есфір Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Шалено чуйний і розуміючий фахівець Кузьмінова О.В.. Я з нею худла і дуже задоволена результатом. Я стільки перепробувала за своє життя, але тільки Катерина Валеріївна та її програма змогла мені допомогти. До того ж я діабетик 1 типу. Це складно. Кому треба, звертайтеся і не думайте навіть.
 
МадленаМ Повідомлення # 7
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 155
Репутація: 0
Статус: Offline
Точно допомагає харчування, розроблене персонально з твоїх харчових вподобань і засноване, ще додатково, від аналізів. Не мучиш себе, а результат 100%. Мені таке правильне харчування розробила нутриціолог Решетник Катерина Володимирівна.
 
Лігія Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені свого часу дуже допомогла Катерина Решетник. Грамотний нутриціолог, усе дохідливо пояснює. Завдяки її програмі, яка була складена саме під мене, я схудла на 33 кг за 7 місяців. Працювали ми дистанційно.
 
неля Повідомлення # 9
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, залиште контакти Кузьмінової О.В і Решетник О.В.
 
Брітні Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Нутриціолог Решетник Катерина Володимирівна, консультує онлайн, телефон 0636093278 або можете зв'язатися через WhatsApp, телеграм, вайбер.
 
9Жанна9 Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Дієтолог-нутриціолог Кузьмінова Катерина Валеріївна працює в клініці Доктор Благо Плюс, що на вулиці Дмитра Донського 2а/7, телефон 0931536900, тому консультує онлайн по всій Україні.
 
Віринея Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, можу сказати одне, що краще звернутися до кваліфікованого фахівця, ніж виснажувати себе дієтами з інтернету.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Нутриціолог Одеса відгуки (Нутриціолог Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: