Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Дмитро Михайлович Залевський відгуки (Дмитро Михайлович Залевський відгуки)
Дмитро Михайлович Залевський відгуки
Ліна Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Дмитро Михайлович Залевський відгуки


Добрий вечір! Представляють інтерес флеболог Залевський Дмитро Михайлович. Яку інформацію про нього можете розповісти. Чи отримали ви від нього бажану допомогу? Які будуть ваші відгуки про цього фахівця.
 
Дея Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Багато років турбували варикозні вени, які останній рік стали сильно нити. За порадою звернулася до Дмитра Михайловича Залевського. Лікар зробив УЗД, ретельно подивився, потім порекомендував операцію. Операція тривала близько години. За тиждень усе загоїлося, замість вен, що випирають, нічого не видно! Дуже задоволена результатом.
 
Констанція Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
Дмитро Михайлович дуже кваліфікований лікар! Звернулася з проблемою вен на ногах. Все досконально було оглянуто, прописано адекватне лікування. Усім рекомендую цього фахівця.
 
Феміда Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася до Дмитра Михайловича, стали боліти вени і з'явилася велика кількість судинних зірочок. Лікар дуже уважно мене оглянув, зібрав всю необхідну інформацію, зробив УЗД, призначив лікування, компресійний трикотаж, також запропонував прибрати зірочки за допомогою склеротерапії. Лікування мені особисто допомогло, біль пішов.
 
Ілена Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Ходжу до Дмитра Михайловича спостерігаюся вже майже 2 роки. Лікар із великої літери. Завжди все детально розповість, пояснить. Рік тому робила в нього операцію. Я вважаю, що це найкращий флеболог у нашому місті!
 
Yasya Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже важливо для вирішення проблеми знайти свого лікаря. Я вдячна, що потрапила на прийом до Дмитра Михайловича Залевського. Чудова людина і блискучий хірург. Швидко, ефективно, майже безболісно провів операцію - ЕВЛО. Я навіть не думала, що такий варикоз, як у мене, можна так швидко і добре вилікувати. Зникли набряки, важкість у ногах, а головне, зникли вузли і розширені вени.
 
Багіра Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася до лікаря Залевського для видалення судинних зірочок на ногах. Дмитро Михайлович дуже уважний і компетентний. У кілька етапів допоміг впоратися з моєю проблемою. Прекрасний фахівець. Рекомендую!
 
Marchh Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
У червні мені провели операцію ЕВЛО, все пройшло успішно, завдяки майстерності та досвіду лікаря Дмитра Михайловича. Також хочу зазначити, що лікар дуже чуйний, добрий і уважний. Дуже раджу до нього звернутися, якщо є проблеми з венами на ногах.
 
Дульсінея Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Приєднуюся до всіх слів подяки на адресу лікаря-флеболога Залевського Д.М. Сказати, що дуже задоволена його роботою, нічого не сказати! Незрівнянний, уважний, чуйний, фахівець виконує ювелірну роботу дуже професійно. Легко й акуратно працює своїми золотими руками. Рекомендую!
 
Гіла Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Робила лазерну коагуляцію на двох ногах. Операцію проводив Дмитро Михайлович Залевський. Дуже хороший, уважний, умілий, а головне - позитивний хірург. Після проведених операцій минуло майже десять місяців, ніжки стали красиві та здорові.
 
Індіра1996 Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 0
Статус: Offline
Зацікавив цей флеболог, розкажіть як до нього потрапити.
 
Багіра Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Дмитро Михайлович приймає на Пастера 9 у другому хірургічному відділенні Мед. інституту, його особистий телефон - 0971039911.
 
Алія Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже хороший лікар, можна сказати - від бога. Лікувала варикоз, дуже запущений, усе пройшло на найвищому рівні.  Раджу!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Дмитро Михайлович Залевський відгуки (Дмитро Михайлович Залевський відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: