Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Забранський Владислав Одеса відгуки (Забранський Владислав Одеса відгуки)
Забранський Владислав Одеса відгуки
Митька Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Забранський Владислав Одеса відгуки


Пройшов обстеження у невролога, він порадив мені звернутися до мануального терапевта Забранського Владислава, сказав, що це лікар, який зможе мене вилікувати.
Які відгуки можете залишити?
Чи допоміг вам Владислав Володимирович?
 
Дуся Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 114
Репутація: 0
Статус: Offline
Хотілося б поділитися своїм досвідом щодо лікування шийного остеохондрозу. Два роки тому заболіла шия, думала продуло, але через деякий час додалися головні болі й запаморочення, весь час вело вбік. Почалися метання: голковколювання, уколи, крапельниці, масаж, ЛФК - усе це приносило лише тимчасове полегшення. Уже почався відчай, що нічого не допомагає. Зрештою невролог направила мене до мануального терапевта Забранського Владислава.  Розпочали роботу: спочатку 10 сеансів мануальної терапії через день, після чого 1 сеанс на тиждень для підтримання стабільного ефекту. І я ожила, вже після 6-го сеансу минули головні болі, перестало вести в бік, немає запаморочення, поступово перетворююся на активну людину.
 
Кармелітта Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Протягом тривалого часу мене мучив остеохондроз: болі в шиї, спині та колінах, часто паморочилося в голові. Завдяки проведеному курсу мануальної терапії у Забранського Владислава, почуваюся зовсім іншою людиною.
 
Едік Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікувався в поліклініці, лежав у лікарні з болями в стегні, за цей час ніхто не поставив правильний діагноз! А стан все погіршувався... На моє щастя, порадили звернулася до мануального терапевта Забранського Владислава Володимировича! Після курсу, відчув себе повноцінною людиною!
 
Яринка Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Offline
Мучили сильні болі в спині, зверталася до багатьох мануальних терапевтів, легше не ставало.  Поки доля не зіштовхнула мене з Владиславом Володимировичем, на підставі знімків МРТ, він поставив діагноз і почав терапію, після 5 сеансу я відчула легкість у спині, мені хотілося літати.
 
Zafa Повідомлення # 6
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Довго мучилася з шийним відділом хребта. Після курсу мануальної терапії у лікаря Забранського Владислава, шия почала повертатися, минули головні болі. Лікар - просто чарівник.
 
Кирюха Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, як проконсультуватися з Владиславом Володимировичем?
 
Кармелітта Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792 - Владислав Володимирович
 Приймає за записом, щоправда, я чекала півтора тижні, щоб до нього потрапити.
 Без знімка МРТ Владислав Володимирович не консультує.
 
Фома Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороший мануальний терапевт із золотими руками!  Пройшов у нього курс терапії, тепер просто хочеться жити! Рекомендую його і як психолога в особистих стосунках, він зробив справжній прорив у моєму житті. Не тільки вислухав мене уважно, а й допоміг мені усвідомити і подолати мої внутрішні бар'єри.
 
Люся45 Повідомлення # 10
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 158
Репутація: 0
Статус: Offline
Де веде прийом Владислав Володимирович? Вартість прийому ?
 
Едік Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович приймає у себе вдома Богдана Хмельницького 49.
Вартість сеансу - 500 грн
 
Кая Повідомлення # 12
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 184
Репутація: 0
Статус: Offline
Відвідувала Владислава Володимировича, коли він ще працював у лікарні №10, тоді він мені відновив спину. Рік тому продула шию, знайшла Владислава Володимировича в медичному центрі Вектор Плюс, на 5 сеансі я вже не відчувала болю в шиї. 
Владислав Володимирович, молодий грамотний лікар, з руками, які творять диво!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Забранський Владислав Одеса відгуки (Забранський Владислав Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: