Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Фітотерапія » Фітотерапевт Суворовський район Одеса (Фітотерапевт Суворовський район Одеса)
Фітотерапевт Суворовський район Одеса
1995Аурика Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
Фітотерапевт Суворовський район Одеса
 


Вітаю! Потрібна порада щодо вибору фітотерапевта, здатного допомогти з панкреатитом. Кого можете порекомендувати?
 
Ava1978 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
1995Аурика, на жаль, фітотерапія не виправдала моїх очікувань. Сподівався на поліпшення здоров'я, але так і не отримав його.
 
Lily7895 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Після кількох місяців фітотерапії, я залишився розчарованим. Мої проблеми не тільки не покращилися, а й стали гіршими.
 
Сухоруков Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
Привіт усім! Я хотів би поділитися своїм досвідом. Я ходив до фітотерапевта Світлани Володимирівни Горєвої і результати лікування просто дивовижні. У мене були проблеми зі шлунком, і після її рекомендацій і фітопрепаратів я відчув себе набагато краще.
 
ІринаКазакова Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, Світлана Володимирівна дійсно професіонал. Я звернулася до неї з проблемами з нервовою системою, і її натуральні засоби допомогли мені впоратися зі стресом і безсонням.
 
Дружиніна Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 31
Репутація: 0
Статус: Offline
Здрастуйте, друзі! Я теж був пацієнтом Світлани Володимирівни. У мене були проблеми з алергією, і її фітотерапія допомогла мені значно зменшити симптоми.
 
Ісідора Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
І в мене був досвід звернення до неї з проблемами зі шкірою. Її поради допомогли мені позбутися подразнень і поліпшити стан шкіри.
 
Іраіда50 Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вирішив спробувати фітотерапію у Світлани Володимирівни після довгих пошуків вирішення проблеми з суглобами. Можу сказати, що в мене стало набагато менше болю після її призначень.
 
Зефір Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
А в мене були проблеми з травленням, і завдяки її порадам і трав'яним чаям я почуваюся легше після їжі.
 
Кора Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Я звернулася до Світлани Володимирівни з проблемами менопаузи, і її рекомендації щодо фітотерапії допомогли мені впоратися з цим періодом.
 
Кирила Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
А я, навпаки, звернувся з проблемою безсоння, і фітопрепарати, які вона мені призначила, допомогли мені поліпшити якість сну.
 
Ніна22 Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені цікаво отримати консультацію фітотерапевта Горєвої С.В. Підкажіть, які кроки потрібно зробити для запису?
 
ІринаКазакова Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Світлана Володимирівна готова надати онлайн-консультації за номером 0934389010. Звертайтеся, впевнена, вона допоможе!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Фітотерапія » Фітотерапевт Суворовський район Одеса (Фітотерапевт Суворовський район Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: