Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Хороші мануалісти Одеси відгуки (Хороші мануалісти Одеси відгуки)
Хороші мануалісти Одеси відгуки
Кларисса Повідомлення # 1
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороші мануалісти Одеси відгуки


Вітаю шановних форумчан! Цікаво знати, які мануалісти у нас в Одесі найкращі? Хочеться почути вашу думку про таких фахівців.
 
КазаковаМіра Повідомлення # 2
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 403
Репутація: 0
Статус: Offline
Консультувалася з багатьма, але мені не вдалося знайти розумного лікаря. Якщо ж ви володієте інформацією про такого лікаря, який вам допоміг вирішити проблему, запропонуйте.
 
ХристинаМалих Повідомлення # 3
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 401
Репутація: 0
Статус: Offline
Непогано б послухати, які лікарі по-справжньому найпрофесійніші, а то я вже давненько в пошуку і мої дослідження не задовільні.
 
Liana Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу я заперечити з вищезгаданою одеситкою, бачила, у нас є такі лікарі, які на 100% найграмотніші в цій спеціалізації, і я можу їх рекомендувати, це - мануальний терапевт Забранський Владислав Володимирович.
 
Калиночка Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий майстер мануальної терапії Забранський В. В. В. Просто слів не вистачає, щоб висловити подяку. Дуже адекватний фахівець і розумний лікар. Владислав Володимирович - майстер у своїй справі, я вдячна йому за якісні сеанси.
 
Жюлі Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Це лікар від Бога! ! Я йому довіряю! Мабуть, на сьогодні таких лікарів можна підсумувати на пальцях лише однієї руки за весь час. Найважливіші причини рекомендувати Владислава Володимировича - це навичка, постійне бажання підвищувати майстерність, а отже, володіння актуальними знаннями, а також повне й докладне інформування хворого.
 
Вілена Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Точно, лікувалася у Забранського Владислава. Скажу про нього, як за найкращого лікаря у своїй спеціалізації. Виявлений діагноз обіцяв операцію, однак за допомогою лікування Владислава Володимировича обійшлося благополучно. Можу його рекомендувати.
 
Есфір Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Прекрасний лікар Забранський, знавець своєї справи. Протягом останнього часу звертаюся до нього з різними хворобами з різних причин. А основне, що його курс сеансів завжди має сприятливий ефект.
 
Гликерія Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
На мою думку, він зробив нереальне - відібрав у мене паличку і допоміг пересуватися без неї. Вдячна від щирого серця! Через його золоті руки пройшли багато моїх друзів. Майстер, який постійно розвивається, весь час підвищуючи професіоналізм. Лікар, який бажає і здатний реально допомогти.
 
Каркуша Повідомлення # 10
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Високоповажні одесити, звернув на себе увагу цей лікар, можете надати контактну інформацію про цього фахівця?
 
іррма Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Надсилаю вам дані - Владислав Забранський приймає за адресою Б. Хмельницького 49, особисті телефони 0487010704, 0677844314, 06348778825, 0509935792.
 
Єфросинія Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 162
Репутація: 0
Статус: Offline
Велике спасибі доктору Забранському! Були сильні болі в спині, після лікування почуваюся чудово, практично повернув до життя.
 
Рікарда Повідомлення # 13
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Вдячна за ваші коментарі!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Хороші мануалісти Одеси відгуки (Хороші мануалісти Одеси відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: