Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Дієтолог Одеса відгуки (Дієтолог Одеса відгуки)
Дієтолог Одеса відгуки
Тіра Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
Дієтолог Одеса відгуки


Підкажіть будь ласка грамотного дієтолога до кого можна звернутися! Сильно набрала вагу, всілякі перепробувала інтернет програми боротьби із зайвою вагою, нічого не допомагає. Хочу звернутися до хорошого дієтолога в Одесі. Залишайте будь ласка Ваші реальні відгуки, а не рекламу з інтернету.
 
ІнгаЯ Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Головне не йдіть до Литвинової Тетяни Марківни. Була у неї і я і моя мама, результатів нуль. Найвеселіше у неї, це окозамилювання з видимістю аналізу крові прямо там. Вона нібито при Вас дивиться в мікроскоп і призначає дієту. Загалом залишили у неї на двох більше 10 тисяч гривень без будь-якого результату. Не рекомендую від слова зовсім!
 
Niki Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж подруга розповідала, що прийшла з розшифровками аналізів, а Литвинова почала комедію ламати зі своїм мікроскопом. Чисто як ворожка з кулею, все для розведення людей на гроші.

Я сама консультувалася по скайпу з дієтологом Колесниковою Мариною Ігорівною, за 129 доларів. Це писець, за ці гроші вона впарює "кетодієту". З тим, що у мене непереносимість білка, у мене почало випадати волосся, шкіра стала лущитися і весь час були здуття. Не рекомендую. Зробила мені тільки гірше, після неї лікувалася у гастроентеролога.
 
Аленчик Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Була в ІнтоСані в дієтолога Дерев'янко Наталія Олексіївна. Результатів не було, стандартні рекомендації, без контролю і подальших призначень. Просто прийшла, отримала рекомендації, шаблонну дієту і пішла.

А ось після неї звернулася до дієтолога-нутриціолога Кузьмінової Катерини Валеріївни, прийняла тільки після обов'язкових аналізів, призначали препарати для нормалізації кишківника, дієти за фактом немає, вона звичне для мене харчування перевела на здорове, скоригувала. Став краще працювати кишечник, скинула мінус 12 кіло і більше немає набору ваги. Рекомендую звернутися до Катерини Валеріївни.
 Також раджу нутриціологиню Решетник: відкоригувала харчування, так, що моя вага стоїть на місці, їм усе, що вона рекомендувала, і не повнею.
 
Тіра Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
Вибачте, а можна адресу де приймає і контактний номер телефону Кузьмінової Катерини Валеріївни? І як можна проконсультуватися з нутриціологом Решетник?
 
Аленчик Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Клініка "Доктор Благо Плюс" вулиця Дмитра Донського, 2а/7. Особистий номер телефону Кузьмінової Катерини Валеріївни +38(093)1536900
Решетник Катерина Володимирівна, консультує онлайн, телефон 0636093278 WhatsApp, телеграм, вайбер.
 
Тіра Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую, звернуся.
 
Lisenko Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 21
Репутація: 0
Статус: Offline
Не рекомендую Сорочан Галину Олександрівну! Вона і узист, і гастроентеролог, і гепатолог, і дієтолог, і алерголог. Від її призначень почалася моторошна діарея, з'явився синдром подразненого кишечника.
Чим я думала, коли йшла до дуже різнобічного лікаря, всіх кваліфікацій, плюс дієтолога-товстуна?
 
Аленчик Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Така ж "пампушка" лікарка-дієтологиня в ІнтоСані Дерев'янко Наталія Олексіївна. Когнітивний дисонанс.
 
HelenaRud Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 31
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж проходила курс лікування у Кузьмінової Катерини Валеріївни. Чудовий лікар і людина. Повернула мене в мою нормальну вагу, а також навчила правильно харчуватися і дивитися за собою. Рекомендую.
 
Svettet Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Світлана Скосар дієтолог, до якої нікому не рекомендую звертатися. 1 У неї немає своєї думки, тільки посилається на якісь міжнародні рекомендації і тд і тп, від прямих відповідей завжди ухиляється. 2 Їй без різниці аналізи, є чи ні, без різниці, які протипоказання. 3 Вона дала "рекомендації" без контролю і їй було байдуже, прийду я до неї ще чи ні. Знаєте, якби її консультації були безкоштовні, я б зрозуміла, якби вона працювала в державній поліклініці, я б теж зрозуміла, але за фактом Скосар Світлана просто заробляє бабло і їй пофіг на пацієнта і результат. Не рекомендую.
 
Тіра Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
Усім спасибі за відгуки, а HelenaRud і Оленчик за рекомендацію лікаря-дієтолога Кузьмінової Катерини Валеріївни. Уже пройшла курс у неї. Класна дієтологиня, не призначає готову дієту, а складає під звичний раціон харчування, не напихає бадами і серйозно ставилася до моєї динаміки. Загалом курс був 2 місяці, коштував 5000 гривень. За ці гроші мені привели до ладу мій кишківник, немає здуття і болю, я навчилася правильно харчуватися, і мій раціон став здоровий, крім цього я повернулася до своєї звичної ваги, скинувши 11 кг.
Ще раз спасибі всім.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Дієтолог Одеса відгуки (Дієтолог Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: