Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Косметолог » Хороший косметолог Київський район Одеса (Хороший косметолог Київський район Одеса)
Хороший косметолог Київський район Одеса
Еда Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 149
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороший косметолог Київський район Одеса


У мене проблема зі шкірою на обличчі - вона жирна, але таке відчуття, що їй завжди спекотно, і блиск присутній, допомагає тільки вмивання на півгодини.  До якого косметолога на Таїрова я можу звернутися?
 
Оліса Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу порекомендувати звернутися до Ольги Довгої з цією проблемою - мені вона допомогла!
 
Томка Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Результат після курсу пілінгів перевершив усі очікування! Шкіра оновлюється, вирівнюється! Рада, що звернулася саме до Ольги Довгої! Був підібраний і рекомендований домашній догляд! Нічого зайвого і ненав'язливо! Усім рекомендую!
 
Nyusha Повідомлення # 4
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 179
Репутація: 0
Статус: Offline
Роблю чистки в Ольги з вересня 2020 р.  Лікарка ретельно чистить кожен міліметр на обличчі. Усе дуже акуратно. У косметологів Марини Мартинюк, Наталі Неролі, Елли Васіної робила чистку, але найкращий результат у Ольги Довгої!
 
Maryana4 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Робив глибоку чистку обличчя та інші процедури в Ольги В'ячеславівни. Результат чудовий, порадував. Добре консультує з приводу догляду за шкірою і дає рекомендації. Завжди ввічлива і відповідальна. Упевнений, що після її процедур ви не захочете шукати іншого фахівця-косметолога!
 
Kiwi3 Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Ольга - прекрасний фахівець! Я дуже задоволена її роботою, і тепер її постійна клієнтка! Уважна, акуратна, під час процедури коментувала все, що робила, що створювало атмосферу впевненості та спокою. Підібрала догляд для моєї примхливої шкіри. Чудовий косметолог, добродушна і відкрита людина.
 
Флора Повідомлення # 7
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 158
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо у вас вікові зміни шкіри - вам до Ольги В'ячеславівни. На жаль, минулого року в мене почалися подібні проблеми. До відвідування цього косметолога я проходила процедури у двох інших фахівців: Христини Бондарчук та Олени Субботіної - ефекту практично не було. А після прийому в Ольги В'ячеславівни досить швидко почалися поліпшення. Можу сміливо рекомендувати цього фахівця!
 
AidaNikolaychuk Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Ольга В'ячеславівна приймає в салоні? Де він знаходиться?
 
Maryana4 Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Ольга В'ячеславівна приймає в клініці Доктор Благо Плюс за попереднім записом, вона знаходиться на вул. Дмитра Донського, 2а/7.
 
ЛейлаКо Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна записатися?
 
Kiwi3 Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Ось номери телефонів: 710-04-39, 067-460-40-30, 050-302-68-50, 073-002-53-44.
 
Калі Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий косметолог! Уважний, грамотний фахівець! Результат завжди на обличчя!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Косметолог » Хороший косметолог Київський район Одеса (Хороший косметолог Київський район Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: