Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Лікар гінеколог Одеса (Лікар гінеколог Одеса)
Лікар гінеколог Одеса
Машуня Повідомлення # 1
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 184
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар гінеколог Одеса


Добрий вечір! Мені потрібно провести кріодеструкцію, порадьте грамотного гінеколога до якого можна звернутися?
 
АліNa Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Я з такою проблемою зверталася до Лихачової Лариси Євгенівни, уважний і кваліфікований фахівець, чудово провела процедуру. Я залишилася дуже задоволена і рекомендую цього лікаря!
 
Дама Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 147
Репутація: 0
Статус: Offline
Була у гінекологів Чабаненко І.В., Морозової В.А., Циганенко Ю.Л., тому є з чим порівнювати.  Лариса Євгенівна - чудовий фахівець! Звернулася з конкретною проблемою, у підсумку лікарка призначила лікування й аналізи - все грамотно, жодних зайвих обстежень тощо. Крім того, Лариса Євгенівна проконсультувала мене з іншого питання, яке теж мене хвилювало. Дуже уважна, чуйна людина: провела огляд, відповіла на всі мої запитання, розповіла все доступною мовою. Записалася на повторний прийом. Тепер Лариса Євгенівна - та лікарка, у якої спостерігатимуся за потреби.
 
малвіна Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 0
Статус: Offline
У Лариси Євгенівни були присутні доброзичливість, відповідальність! Я приходила на плановий огляд шийки матки і за результатами мене все влаштувало. Лікарка взяла мазки, визначила на них цитологію, все з боку гінекології зрозуміло і доступно мені пояснила.
 
Мілана Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже ввічливий і приємний лікар. Я близько півроку не могла розібратися з проблемою, а тепер знаю, як її вирішити. Міщенко Ольга Опанасівна поставила точний діагноз і все детально пояснила про нього. Мені було комфортно на прийомі, і я б ще раз сходила до цього лікаря! Дуже рекомендую!
 
Lilnas Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Єдиний гінеколог, який адекватно відреагувала на проблему і відразу призначила аналізи. Грамотно підібране лікування, і це позбавило мене всіх непотрібних проблем!
 
ssofiaa Повідомлення # 7
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 184
Репутація: 0
Статус: Offline
Олег Іванович чудовий лікар. Побільше б таких! Уважний, добрий, турботливий, розуміє, вникає в суть проблеми. Дуже допоміг і лікуванням, і порадами. Раджу відвідати!
 
Мері Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Це дуже чудова лікарка. Я прийшла до Лариси Євгенівни за рекомендацією і не побажала. Дуже ввічлива, до моєї проблеми поставилася з розумінням, за короткий термін допомогла мені. Тепер тільки до неї!
 
kariNna Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
До цього звернулася до гінеколога Ключникової Н.Г. за місцем проживання, мені там наговорили всього страшного і виписали гормони. Я відмовилася їх пити і вирішила ще перевіритися в іншого лікаря. Порадили звернутися до компетентнішого лікаря, так і вийшло.  Лариса Євгенівна дуже чуйна лікарка, все ясно пояснила, подивилася, розповіла, гормони скасувала. Я заспокоїлася. Тепер, сподіваюся, все буде добре.
 
Яка Повідомлення # 10
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Залиште, будь ласка, контакти Міщенка і Лихачової.
 
ssofiaa Повідомлення # 11
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 184
Репутація: 0
Статус: Offline
0634975942 - Лариса Євгенівна
094-917-34-22 - Ольга Опанасівна
 
mirra Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікарка Міщенко кваліфікована, досвідчена й уважна. Вона дала мені потрібні рекомендації, направила на аналізи і виписала лікування. Прийом виправдав мої очікування і я залишилася задоволена.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Лікар гінеколог Одеса (Лікар гінеколог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: