Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Невролог Забранський Владислав Володимирович відгуки (Невролог Забранський Владислав Володимирович відгуки)
Невролог Забранський Владислав Володимирович відгуки
Кощей Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
Невролог Забранський Владислав Володимирович відгуки


Порекомендуйте реально грамотного невролога, який зможе розібратися з проблемами спини.
 
Еліс Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Пройшла курс лікування у лікаря Забранського Владислава Володимировича. Підхід до лікування, та й до пацієнтів дуже порадував. Лікар дуже мені допоміг, болі в спині зникли. Владислав Володимирович професіонал своєї справи!
 
Panda4 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар Забранський В.В. чудової кваліфікації, перед ним була у 4-х неврологів - Бєляєва О.А., Тендіт І.П., Танєєва О., Гек Л.Ю., ефекту нуль, Владислав Володимирович дуже ретельно обстежив і виписав призначення, які допомогли.
 
веронія Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Проходила лікування у цього фахівця, залишилася задоволена. Була проблема з куприком (підвивих, побутова травма). Відчувала болі в сидячому положенні. Мучилася так цілий рік. Через курс сеансів мануальної терапії болі припинилися.
 
LepsGregor Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Результатом лікування дуже задоволена! Усе виявилося настільки несподівано й цікаво. Виявилися супутні проблеми і я отримала своєчасне лікування. Чому я дуже рада і вам рекомендую! Ще Владислав хороший психолог, він допоміг мені розібратися в моїх емоціях, впоратися з тривожністю і навчив мене цінувати себе. Завдяки його глибокому розумінню і терпінню, я зміг перейти до нового етапу свого життя. Якщо ви шукаєте досвідченого психолога, який буде підтримувати вас на шляху до психологічного благополуччя, то зверніться до Владислава без сумнівів!
 
Marchh Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович - третій невролог (були Гек, Лубинець, Танєєв) на моєму шляху за останній рік, але тільки він зміг уже на першому прийомі розкласти всі мої проблеми "по поличках"!
 
Zhorikk Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович дивовижний фахівець! Лікаря такого рівня я ще не зустрічала, уважний з величезним багажем знань! Швидка постановка діагнозу, докладне пояснення пацієнту, що сталося, і правильно призначене лікування - позбавлення від недуги! Розширені рекомендації та профілактичні заходи! Однозначно рекомендую всім!
 
Xsantox Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Шукала хорошого невролога і знайшла його в особі Забранського Владислава Володимировича. Він зміг розібратися з моїм остеохондрозом, такий курс лікування призначив, що хвороба відступила далеко і надовго.
 
неля Повідомлення # 9
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Забранський дуже хороший невролог. Вона допоміг, коли інші Гек і Танєєв, не змогли навіть діагноз визначити правильно. А він уважно поставився, проявив співчуття і розуміння, але головне, використав весь свій професіоналізм, щоб надати необхідну допомогу.
 
дара Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете дати контактні дані Владислава Забранського?
 
Panda4 Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792 - Владислав Володимирович
 
Іруся10 Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Чуйний лікар, який вислухає свого пацієнта. Лікування на найвищому рівні!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Невролог Забранський Владислав Володимирович відгуки (Невролог Забранський Владислав Володимирович відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: