Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Ендокринолог » Хороший ендокринолог Одеса (Хороший ендокринолог Одеса)
Хороший ендокринолог Одеса
Alinka44 Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороший ендокринолог Одеса


Добрий вечір! Можливо, є якийсь ендокринолог, щоб розібратися з наднирковими залозами і низькою (35) температурою тіла? Підкажіть, будь ласка, дуже потрібно.
 
Fanyaa Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Репутація: 0
Статус: Offline
На мій погляд, найкращий ендокринолог в Одесі Догонова Марія Володимирівна, а була я в багатьох.....
 
веронія Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Після кожного прийому в Марії Володимирівни я знаю, що прийду знову саме до неї. Вона завжди доброзичлива, уважно слухає і не упускає жодної скарги, та й загалом видно, що їй не все одно на пацієнта. Завжди раджу саме її своїм знайомим, тому що це один із найкращих фахівців, яких мені вдалося відвідати.
 
Амірам0276 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий лікар, знавець своєї справи! Індивідуальний підхід до кожного пацієнта! Єдина, хто дійсно допоміг, зробив відчутний внесок у моє здоров'я!
 
петра Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
Прекрасний лікар! На відміну від багатьох інших ендокринологів, які з будь-якого приводу призначають ударні дози гормональних препаратів, дбайливо ставиться до вашого здоров'я. Не просто "гасить" ознаки хвороби, а лікує їх найбезпечнішим способом.
 
леночкаа Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 0
Статус: Offline
Це не лікар, це чарівниця, яка знаходить підхід до кожного хворого. Результати виключно позитивні. Кращого лікаря в цій галузі в Одесі точно не знайти. Особисто я вдячний Марії Володимирівні за свого батька, який мучився з цукром протягом декількох років, а після обстеження у неї і виписаного лікування, цукор став триматися в нормі і стан нормалізувався.
 
сабінянка Повідомлення # 7
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 134
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий лікар, професіонал своєї справи. Чуйний, чуйний лікар. Більше таких лікарів, як Марія Володимирівна, і наше здоров'я буде поза небезпекою.
 
Воронкова Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий лікар, у якого я коли-небудь лікувалася. Потужний, професійний ендокринолог, вимогливий до себе і пацієнтів, немає жодного запитання, на яке вона б не відповіла, завжди індивідуальний, серйозний підхід.
 
tatyannaa Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Грамотний і вмілий фахівець. Дуже допомогла, докладно роз'яснила. Скільки років хворію, ніколи так дохідливо і зрозуміло мені не роз'яснювали.
 
СкоттШелбі Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Була на прийомі у Марії Володимирівни, все зрозуміло і грамотно пояснено! Лікування без заліковувань, а чітко і за фактом! Гормони швидко прийшли в норму.
 
Карлосон Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Здраствуйте, залиште, будь ласка, контакти для зв'язку з цим лікарем?
 
сабінянка Повідомлення # 12
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 134
Репутація: 0
Статус: Offline
Відправляю вам інформацію - Догонова Марія Володимирівна веде прийом на Французькому бульварі 60 у клініці "Лікаріум" контактні телефони клініки 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
Балашова Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Нарешті то я знайшла грамотного ендокринолога, які йдуть в ногу з часом. Призначила потрібні аналізи (які до цього ніхто не призначав) одразу припинили випадати волосся і ТТГ прийшов у норму. Дуже рекомендую Догонову Марію Володимирівну!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Ендокринолог » Хороший ендокринолог Одеса (Хороший ендокринолог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: