Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінеколог Одеса центр (Гінеколог Одеса центр)
Гінеколог Одеса центр
Ляда Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Гінеколог Одеса центр


Добрий день! Замучила молочниця, лікуюся вже 4 роки, результату нуль, підкажіть до кого лікаря краще звернутися? Цікавить центр міста?
 
Ліанаа Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Тривалий час страждала хронічною молочницею, знайома порадила мені звернутися до Лихачової Лариси Євгенівни, чудова лікарка, яка допомогла мені впоратися з хворобою остаточно.
 
Persephonee Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Я відвідувала Ольгу Міщенко. Відмінний гінеколог! Мені вона сподобалася не тільки як фахівець, який одразу зміг зрозуміти в чому причина моєї недуги та призначити дієве лікування, а й як людина, що доброзичливо та позитивно налаштована до своїх пацієнтів.
 
ЛЛаура Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Уважніше лікаря я не зустрічала. Довго вибирала лікаря і подруга порадила Ольгу Опанасівну. Дуже уважна і турботлива. Висококласний фахівець.
 
Nickol77 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний лікар Ліхачова! Багато років не могла зрозуміти, що зі мною, пройшла багато лікарів: Кожухар А.В., Журавльову з Медіна, Швець з Віртуса, і тільки Лариса Євгенівна допомогла і вирішила проблему. Дуже приємна у спілкуванні, видно, що любить свою роботу і людей. Кожне відвідування - гарний настрій на кілька днів. Усе чітко, по справі, без зайвих призначень ліків.
 
Власта Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 104
Репутація: 0
Статус: Offline
Лариса Євгенівна найуважніша, найтурботливіша і найделікатніша. Я живу вже кілька років у Котовську, але на кожне обстеження приїжджаю тільки до цього лікаря. Жодних зайвих обстежень, тільки необхідний контроль і незмінне створення в мене найпозитивнішого настрою. Жоден лікар у моєму місті не зміг замінити Ларису Євгенівну.
 
EkaterinaFox Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже довго шукала лікаря, якому змогла б довіритися на 100% і спостерігатися роками!  Спостерігалася у Ключкової Н.М., у Єврейській лікарні мені порадили Чебаненко І.В. Вони мені не сподобалися як лікарі. Потім мені порадили Ларису Євгенівну зі словами: "Вона врятувала мені життя"... Зараз я абсолютно згодна з цим висловом. Були взяті всі необхідні аналізи, нічого зайвого я не здавала. Лікар не тільки слухає, а й чує всі побажання, страхи та хвилювання. Заспокоїть і прискіпливо все пояснить. У короткий термін моя проблема була вирішена.  Я буду ходити тільки до Лариси Євгенівни і радитиму тільки її.
 
Алмазитта Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Спостерігаюся у Лариси Євгенівни і не перестаю радіти тому, що нарешті вдалося зустріти лікаря-гінеколога, візит до якого супроводжується тільки позитивними емоціями. Лікарка завжди уважна, доброзичлива і готова детально відповісти на будь-які запитання. І що не менш важливо - абсолютно індивідуальний і ретельний підхід до кожного пацієнта та 100% зацікавленість і впевненість у досягненні позитивного результату. Дуже приємно, що є такі чудові лікарі!
 
Вівея Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть де я можу знайти Ларису Євгенівну?
 
Nickol77 Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
У клініці "Лікаріум" на Французькому бульварі 60, записатися можете за телефоном: 094-917-34-22, 098-761-01-28.
 
Моніка Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна записатися до Ольги Опанасівни?
 
ЛЛаура Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Контактний номер клініки - 094-917-34-22.
 
астра Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Обстежуюся у Ольги Опанасівни. Дуже чуйна і компетентна лікарка, одна з найкращих гінекологів в Одесі. Дуже вдячна їй за всю надану допомогу.  Ольга Опанасівна - фахівець, якого дійсно варто цінувати і поважати. Без неї моє становище було б плачевним і нікуди непридатним.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінеколог Одеса центр (Гінеколог Одеса центр)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: