Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Масаж комірцевої зони Одеса (Масаж комірцевої зони Одеса)
Масаж комірцевої зони Одеса
Lidia Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
Масаж комірцевої зони Одеса


Отримала направлення на масаж комірцевої зони в поліклініці, але там мене не влаштовує масажист, дуже хамуватий і нахабний... Порадьте мені фахівця, який робить масаж комірцевої зони в Одесі, не дорого і якісно. Прошу залишати відгуки і рекомендувати тільки тих, у кого Ви були (на особистому досвіді), за рекламою йти не хочу!
 
Galina Повідомлення # 2
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Лідія, можу Вам порадити мого колишнього колегу (я медик), хороший масажист-мануальний терапевт. Ми з ним майже два роки пліч-о-пліч пропрацювали в неврології, і я бачила, як він, своїми руками, піднімав лежачих хворих, так що з Вашим масажем комірцевої зони точно впорається. Якщо Вас зацікавила, то можу про нього більше написати, розповісти.
 
Lidia Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
Звичайно, напишіть що про нього знаєте. Де приймає? Ціна сеансу? Номери телефонів.
 
Galina Повідомлення # 4
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Фахівця звуть Владислав. Як я вже писала, він працював у неврології 10 лікарні. Масажист-мануальщик "від Бога", багато людей йому дуже вдячні, оскільки він операбельних людей "ставив на ноги". Пропрацював зі мною майже два роки в лікарні, зараз приймає у себе вдома в Одесі, в районі Молдованки, Малиновський район, вулиця Богдана Хмельницького, будинок 49.

Ціна сеансу масажу, до якого входить масаж спини, сіднично-крижової ділянки та шиї, а також мануальна терапія (хрускіт хребта) - вартість усього цього 100 гривень. Номери його телефонів: 0487010704, 0677844314, 0509935792, 0634877825.

Ще додам, що всі знайомі та рідні, які до нього зверталися, дуже задоволені результатами і вдячні йому. Владислав, дійсно хороший фахівець.
 
Natalia Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж збиралася порекомендувати Владислава Володимировича. Дуже хороший масажист. Мені подобається, що він бере дешево і не вантажить на курс масажу, якщо немає грошей. Моєму чоловікові, до речі, дуже він допоміг. У чоловіка було защемлення сідничного нерва, мучився довго, обходили багато лікарів, але допоміг тільки Владислав. Рекомендую.
 
Galina Повідомлення # 6
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, Владислав досить знаменитий фахівець.
 
Masha Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Сама зараз ходжу до Владислава на масаж, на 10 сеансів. Теж отримала направлення на масаж шийно-комірцевої зони і мені порекомендували до нього звернутися. Мені він подобається, хороший молодий чоловік і грамотний масажист.
 
Lidia Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую всім за рекомендації. Уже записалася до Владислава на масаж. Окремо масаж комірцевої зони він не робить, тільки в комплексі з масажем спини, шиї та сідниць, як і говорила Галина. Дякую ще раз, буду до нього ходити й лікуватися.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Масаж комірцевої зони Одеса (Масаж комірцевої зони Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: