Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Підкажіть хорошого психолога (Підкажіть хорошого психолога)
Підкажіть хорошого психолога
Мирка12 Повідомлення # 1
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 214
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть хорошого психолога


Вітаю вас! У моїх знайомих трапилася непередбачувана життєва ситуація. Потрібна порада кваліфікованого психолога.
 
сабінянка Повідомлення # 2
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 134
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені також заманливо дізнатися про такого фахівця, бо була у багатьох, але результату не отримала.
 
Архідея Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудово з'ясувати про мозковитого фахівця, який нарешті з'явився у нас в Одесі. Може, якщо направите, обов'язково звернуся.
 
Викусся Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
А я вишукала таких доків - це Козлов Ян Леонідович і Гончарова Тетяна. Чудові професіонали своєї справи, рекомендую їх відвідати, вони точно сприяють у вирішенні важких ситуацій.
 
Мартаа Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 176
Репутація: 0
Статус: Offline
Я б хотів висловити щиру подяку психологу Козлову Яну Леонідовичу. Його професіоналізм, теплота і розуміння допомогли мені подолати складний період у моєму житті. Він створив безпечний простір, де я міг відкритися і розібратися у своїх емоціях і думках. Завдяки його допомозі, я здобув навички, які дали мені змогу рости і розвиватися як особистість. Я дуже рекомендую психолога Яна Леонідовича тим, хто шукає професійну підтримку і глибоке розуміння.
 
Уся Повідомлення # 6
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Після багатьох років боротьби з тривожними станами, я вирішив звернутися до психолога Гончарової Т. С. Вона володіє унікальним набором навичок, які допомогли мені розібратися в коренях моїх проблем і навчили мене ефективних стратегій для їх подолання. Я відчуваю, що нарешті знайшов інструменти для управління своєю тривогою, і це завдяки її професіоналізму та турботі. Я рекомендую Тетяну Сергіївну всім, хто шукає підтримку у своєму емоційному благополуччі.
 
Яка Повідомлення # 7
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене була дивовижна психологічна подорож з Яном Леонідовичем. Він уміло навчив мене усвідомлювати свої думки та емоції, що призвело до глибокого розуміння самого себе. Ян Леонідович створив довірливу атмосферу, де я почувався комфортно і безпечно. Її підтримка та вміння слухати без осуду дали мені сили продовжувати рухатися вперед і долати свої перепони. Я дуже рекомендую його як психолога, який допоможе вам знайти внутрішню гармонію і щастя
 
Сапфіра Повідомлення # 8
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Сергіївна Гончарова - справжній професіонал своєї справи. Її вміння слухати і ставити глибокі запитання допомогло мені перейнятися своїми цінностями і пріоритетами. Вона запропонувала мені практичні стратегії, щоб я міг ефективно розв'язувати свої проблеми й ухвалювати усвідомлені рішення. Завдяки сеансам з Тетяною Сергіївною, я відчув упевненість і ясність у своєму житті. Я рекомендую її всім, хто прагне до зростання та особистісного розвитку.
 
Анюта Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 215
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу потрапити до Тетяни Гончарової, якщо вам не важко, залиште контактну інформацію.
 
Гіта Повідомлення # 10
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Сергіївна під час війни виїхала за кордон і консультує онлайн через месенджери за телефоном - 0987000260.
 
Інеса Повідомлення # 11
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 194
Репутація: 0
Статус: Offline
Громадяни Одеси! Хочу потрапити до Яна Козлова, можете написати його контактну інформацію.
 
Зірка Повідомлення # 12
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Козлов працює в клініці "Лікаріум", з ним можна зв'язатися за телефоном 093 5727387 для запису на прийом.
 
Люція Повідомлення # 13
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу засвідчити, що Козлов Я.Л. і Тетяна Гончарова найграмотніші лікарі в Одесі.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Підкажіть хорошого психолога (Підкажіть хорошого психолога)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: