Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Підкажіть хорошого психоаналітика (Підкажіть хорошого психоаналітика)
Підкажіть хорошого психоаналітика
Мирка12 Повідомлення # 1
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 214
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть хорошого психоаналітика


Доброго часу доби всім! У нас трапилася раптова складна ситуація. Потрібні рекомендації кваліфікованого психоаналітика, порадьте, будь ласка.
 
сабінянка Повідомлення # 2
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 134
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені дуже цікаво почути про такого фахівця, бо була у багатьох, але результату був нульовий.
 
Архідея Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Цікаво дізнатися про кремезного фахівця, який нарешті з'явився у нас в Одесі. За умови, якщо порекомендуєте, обов'язково сходжу.
 
Викусся Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
А я відшукала таких доків - це Козлов Ян Леонідович і Гончарова Тетяна Сергіївна. Чудові професіонали своєї справи, рекомендую до них звернутися, вони точно допомагають у вирішенні складних проблем.
 
Мартаа Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 176
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Леонідович Козлов викликає прихильність до себе, підходить з особливою чуйністю до будь-якої проблеми. Допомагає зрозуміти, усвідомити і пережити свої емоції, повірити в себе і свою цінність. Рекомендує безліч корисних практик і технік, що сприяють зниженню тривожності, апатії. Завдяки йому я змогла зрозуміти і структурувати свої інтереси та цілі, усвідомила, як і куди рухатися далі.
 
Уся Повідомлення # 6
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Сергіївна - професіонал своєї справи. Уважно слухає і допомагає самостійно робити висновки і приходити до якихось рішень. За підсумками лікування навчилася відстежувати початок погіршення свого стану і застосовувати прийоми, яких навчилася на сесіях, почала краще розуміти себе і свої бажання.
 
Яка Повідомлення # 7
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Леонідович - прекрасна людина, професіонал. Допоміг мені розібратися з проблемами і дав велику кількість інструментів, які допомагають впоратися з життєвими ситуаціями та емоційною нестабільністю. Людина, яка розуміє, тонко відчуває. Дуже вдячна йому за допомогу, раджу.
 
Сапфіра Повідомлення # 8
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Сергіївна - дуже чуйна і м'яка людина. Мені складно відкриватися новим людям, але з перших хвилин терапії я перейнялася довірою, відчувши себе в безпеці. У наших бесід була чітка структура: знявши біль від найгостріших питань, що заважають жити тут і зараз, ми поступово просувалися до глибших проблем, паралельно я дізнавалася і розуміла себе все краще. Підтримка відчувається впродовж усієї терапії, що допомогло мені розібратися у власних емоціях, прийняти їх, і, нарешті, позбутися негативних!
 
Анюта Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 215
Репутація: 0
Статус: Offline
Скажу чесно, був вкрай здивований, що в Україні є фахівці, які працюють згідно з міжнародними стандартами, навіть ще й володіють техніками гіпнозу. Дуже радий що знайшов Козлова Яна Леонідовича.
 
Гіта Повідомлення # 10
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
Уперше звернулася по допомогу до психолога Гончарової. Довго не наважувалася, думала, впораюся сама, але, коли проблеми з концентрацією і неконтрольованими емоціями стали заважати працювати, все ж дійшла до фахівця. Дуже рада, що зважилася! Позитивний ефект від терапії з Тетяною Сергіївною не змусив себе чекати.
 
Інеса Повідомлення # 11
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 194
Репутація: 0
Статус: Offline
Одесити!  Залиште координати цих психологів, терміново потрібна допомога.
 
Зірка Повідомлення # 12
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Козлов веде прийом у клініці "Лікаріум", записатися до неї можете за контактним телефоном - 0935727387.
 
Люція Повідомлення # 13
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Сергіївна під час війни виїхала за кордон і консультує онлайн через месенджери за телефоном - 0987000260.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Підкажіть хорошого психоаналітика (Підкажіть хорошого психоаналітика)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: