Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Ендокринолог гінеколог Одеса (Ендокринолог гінеколог Одеса)
Ендокринолог гінеколог Одеса
Marichka8 Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Ендокринолог гінеколог Одеса


Затримка місяць. Сходила на УЗД, сказали, що гормональні порушення і порадили йти до гінеколога-ендокринолога. Порадьте хорошого лікаря.
 
Любомира Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую проконсультуватися з Лихачовою Л. Е, дуже грамотний гінеколог-ендокринолог.
 
Alexxandra Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
У Ольги Опанасівни Міщенко спостерігаюся вже рік, лікування проходить успішно й ефективно. Дуже рада, що зустріла на своєму шляху такого тямущого фахівця!
 
Клеопатра Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Давно спостерігаюся в Олега Івановича. Найвища кваліфікація, уважне і вдумливе ставлення до пацієнта, ефективність призначеного лікування, відповідальність, організованість, напевно, це якості ідеального лікаря.
 
Ірида Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 157
Репутація: 0
Статус: Offline
Це найкращий лікар, якого я коли-небудь зустрічала. Усе пояснила, призначила правильне лікування, яке допомогло. Я дуже задоволена.
 
Люся45 Повідомлення # 6
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 158
Репутація: 0
Статус: Offline
Лариса Євгенівна - лікарка від бога, ввічлива, чуйна, просто розумниця! Побільше таких лікарів! Професіонал у своїй професії. Ми дуже вдячні за турботу, за підтримку, вислуховуючи істерики. Рекомендуємо, як досвідченого фахівця. Уже руки опускалися від безвиході, після прийому в Лариси Євгенівни, забуваєш про болячки. Вона - не тільки лікар, людина людяна, добра, золотої душі людина!
 
Кая Повідомлення # 7
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 184
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене тільки найпозитивніші враження про лікаря Міщенко О.О. Я з нею вже півроку як знайома, напевно навіть більше. За цей час вона надала мені допомогу, як і годиться. Визначила захворювання, призначила правильне лікування, яке мені допомогло. Рекомендую!
 
Павла Повідомлення # 8
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 192
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть у якій клініці приймає Лариса Євгенівна, де ця клініка розташована і номер телефону?
 
Клеопатра Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Лариса Євгенівна приймає в клініці "Лікаріум". Адреса клініки - Французький бульвар 60. Особистий номер телефону Лариси Євгенівни - 0634975942.
 
Тонька Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна потрапити на прийом до Ольги Опанасівни Міщенко?
 
Любомира Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Ольга Опанасівна працює в клініці "Лікаріум" на Французькому бульварі 60, телефони клініки - 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
Aly0na Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Ці фахівці - знають свою справу, не сумнівайтеся, вони вам допоможуть!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Ендокринолог гінеколог Одеса (Ендокринолог гінеколог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: