Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Дієтолог Одеса Малиновський район (Дієтолог Одеса Малиновський район)
Дієтолог Одеса Малиновський район
Ілена Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Дієтолог Одеса Малиновський район


Добрий день! Може хтось мені порекомендує дієтолога, який допоможе скинути "кілька" кілограмів, цікавлять фахівці, до яких ви самі зверталися.
 
Daria19 Повідомлення # 2
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 200
Репутація: 0
Статус: Offline
У нас у місті не вийшло знайти хорошого фахівця. Якщо ж відвідувачі сайту порекомендують сходжу.
 
ТаняКальченко Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 145
Репутація: 0
Статус: Offline
Готова я з попереднім дописом вступити в полеміку, бачила щонайменше двох дієтологинь: Кузьмінову Катерину Валеріївну та Решетник Катерину Володимирівну, які є 100% найкращими в даній сфері й до кого можна рекомендувати звертатися без ризиків за здоров'я.
 
ЛЛаура Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Катерина Валеріївна Кузьмінова справжній професіонал своєї справи! Це був мій перший досвід походу до дієтолога і я дуже задоволена. Зараз я досягла бажаної ваги, тому дякую Катерині за виконану роботу і підтримку. Під чуйним контролем з боку лікаря, я набула чудової форми тіла і відмінного самопочуття. Задоволена, що знайшла таку підтримку і реальну допомогу в особі Катерини.
 
Ада Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
Катерина Володимирівна Решетник ас своєї справи! Індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Вона робить усе, щоб її пацієнти досягли поставленої мети. Завдяки її рекомендаціям, вдається тепер утримувати вагу. Вона змінила моє життя на краще.
 
Шарлотта Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, дійсно Катерина Валеріївна Кузьмінова справжній професіонал своєї справи! Її поради щодо правильного харчування допомогли мені "скинути" зайву вагу і з легкістю підтримувати гарне самопочуття. Вона робить все, щоб її пацієнти досягли поставленої мети Залишилася дуже задоволена індивідуальним підбором раціону харчування і найголовніше, навчилася сама збалансовано складати собі щоденне меню. Катерина - це диво дієтолог!
 
Svet1 Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, дійсно Решетник справжній професіонал своєї справи! Її поради щодо правильного харчування допомогли мені "скинути" зайву вагу і з легкістю підтримувати гарне самопочуття. Мої результати не змусили на себе довго чекати - призначене лікування виявилося ефективним: моє самопочуття значно покращилося, почала знижуватися вага, відзначається позитивна динаміка. Мій приклад заразив чоловіка і сестру. Задоволена, що знайшла таку підтримку і реальну допомогу в особі Катерини.
 
Zhorzhina Повідомлення # 8
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 143
Репутація: 0
Статус: Offline
Дієтолог Кузьмінова Катерина Валеріївна, клініка Доктор Благо Плюс, вулиця Дмитра Донського 2а/7, телефон 0931536900
 
петра Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
Нутриціолог Решетник Катерина Володимирівна, консультує онлайн, телефон 0636093278
 
Білоусова Повідомлення # 10
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Правду розповіли, що дієтологи Решетник Катерина Володимирівна і Кузьмінова Катерина Валеріївна - найкращі дієтологи в Одесі, знаю з особистого досвіду. У цій спеціалізації, крім них, більше немає до кого звернутися.
 
ssofiaa Повідомлення # 11
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 184
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую, за відгуки, до тямущих лікарів в Одесі.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Дієтолог Одеса Малиновський район (Дієтолог Одеса Малиновський район)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: