Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Масаж шийно-комірцевої зони Одеса (Масаж шийно-комірцевої зони Одеса)
Масаж шийно-комірцевої зони Одеса
Masha Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Масаж шийно-комірцевої зони Одеса


Отримала призначення від лікаря на масаж шийно-комірцевої зони, до кого звернутися?! Порадьте хорошого фахівця, який робить масаж шийно-комірцевої зони в Одесі, не дорого, але добре, якісно.

Прошу відгуки про масажистів і мануальних терапевтів також писати сюди. Не хочу йти за рекламою, вірю рекомендаціям людей більше, бо вже один раз ходила за рекламою - безрезультатно...
 
Олена Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 28
Репутація: 0
Статус: Offline
Тільки нещодавно відходила курс масажу до хорошого фахівця, можу порекомендувати. Робив мені масаж спини, сідниць і шиї, масаж шийно-комірцевої зони в нього теж входить. Щодо ціни прийому: масаж (спини + шия + сідниці) і мануальна терапія (корекція хребта, хрускіт Вами) - 100 гривень.
 
Masha Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендуйте. Ціна мені підходить, вартість менше 200 гривень за сеанс масажу зараз не знаходила.

Розкажіть де приймає? Як працює? І детальніше!
 
Олена Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 28
Репутація: 0
Статус: Offline
Фахівця звуть Владислав. Молодий, але вже іменитий у своїй справі. Він не тільки масажист, а й мануальний терапевт. Працював раніше в 10 лікарні, зараз приймає у себе вдома в Одесі, Малиновський район, Молдованка, вулиця Богдана Хмельницького 49. У нього попередній запис, оскільки до нього на прийом дуже багато людей (11-13 осіб на день відпускає), буває, щоб потрапити на прийом, треба почекати день-два. Сеанс масаж і мануальна терапія займає 35-45 хвилин. Ціна сеансу, повторюся, 100 гривень. Його номери телефонів: 0487010704, 0677844314, 0509935792, 0634877825.

Якщо будуть ще запитання, то ставте, а так начебто все я написала.
 
Masha Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за Ваші відповіді! Почитала про Владислава Володимировича на форумах, про нього дуже багато хороших відгуків, мені це сподобалося. Записалася вже до нього на прийом, може прийняти тільки після завтра, але і це добре (я так розумію, що у хорошого фахівця і повинна бути черга велика, як у Владислава).

Ще раз дякую Вам за відгук і рекомендацію.
 
Альона Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж ходила до Владислава. Він дійсно опрацьовує і шийно-комірцеву зону під час масажу, тож можете йти до нього. Від себе скажу, на сьогоднішній день він найкращий фахівець з масажу в місті Одесі, оскільки я була у багатьох і можу про це судити. Владислав багатьох людей поставив на ноги з моїх знайомих і рідних, багатьом допоміг і всі його рекомендують. Нехай у нього руки не болять!
 
Алсу Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 27
Репутація: 0
Статус: Offline
Пройшла один курс масажу у Владислава Володимировича разом із чоловіком. Чоловіка до лікування у Владислава мучив біль у спині, але майже відразу після перших прийомів йому полегшало. Сестра моя теж у цього фахівця була і задоволена результатом, тож я теж його рекомендую всім!
 
Masha Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Спасибі всім за відгуки. Як написала вище, вже записалася до нього на прийом. Дякую за відгуки.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Масаж шийно-комірцевої зони Одеса (Масаж шийно-комірцевої зони Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: