Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Найкращий уролог Одеси відгуки (Найкращий уролог Одеси відгуки)
Найкращий уролог Одеси відгуки
Васек Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий уролог Одеси відгуки


Усім привіт, хочу уточнити у вас, може хто знає, хорошого уролога, який не буде розводити руками, а допоможе.
 
Lilnas Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу порекомендувати Колосова Олександра, який на сто відсотків фаховий у медичній класифікації і до кого можна рекомендувати записуватися без остраху за своє здоров'я.
 
Ruslan78 Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Такі лікарі, як Колосов О.М. - рідкість, або ми вже не знаємо, що таке гарне ставлення. Величезна йому подяка і найкращі рекомендації!
 
Allright Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
З дитинства мучилася циститом, лікували й не раз. Зверталася не до одного лікаря. Але цього разу притиснуло, ні спати, ні їсти не хотілося. За рекомендацією звернулася до Колосова Олександра Миколайовича, якщо чесно, вже від безвиході. Професіонал і просто людина!  Я рада, що потрапила в його руки, як то кажуть, випадковості не буває.
 
Kover59 Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Справжнє щастя - вчасно опинитися в надійних лікарських руках. Мені в цьому відношенні пощастило, потрапила до Колосова О.М. З перших днів він поставив правильний діагноз і намітив грамотний план лікування. Він уміє вселити надію на одужання. Я вдячна йому за допомогу. Це дивовижна людина. Велике щастя, що такі фахівці є, не замислюйтеся звертайтеся!
 
Max_6 Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Був на прийомі в Олександра Миколайовича, дуже уважний і грамотний лікар. Постараюся не хворіти, але я точно тепер знаю, до кого потрібно звертатися.
 
Ed1k Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Індивідуальний підхід, уважне ставлення до пацієнта, знання своєї справи, високий професіоналізм.
 
Zakhar Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Компетентність, повний супровід по всьому курсу лікування. Щодо вибору препаратів - радить саме те, що потрібно, а не те, що дорожче. Взагалі, найголовніше, що можна тут написати - було досягнуто чудового результату по завершенню лікування.
 
AnNna Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 132
Репутація: 0
Статус: Offline
Залиште будь ласка контакти цього лікаря?
 
Darwin Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Уролог Колосов Олександр Миколайович, 10я лікарня, Малиновського 61, телефон 0967424737
 
Collapse Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Найбільша подяка за хороші поради!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Найкращий уролог Одеси відгуки (Найкращий уролог Одеси відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: