Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Доктор нутриціолог Одеса (Доктор нутриціолог Одеса)
Доктор нутриціолог Одеса
Геннадій Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Репутація: 0
Статус: Offline
Доктор нутриціолог Одеса


Я професійний спортсмен, шукаю грамотного нутриціолога для складання правильної системи харчування. Якщо хто стикався з цією проблемою підкажіть до кого звернутися?
 
Nyusha Повідомлення # 2
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 179
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую Кузьмінову О.В. - дуже грамотний Лікар. Сподобалося, що розмовляла і вникала в мою ситуацію. Після консультації з нею, нарешті, зрозуміла, чому не могла схуднути. Склали з нею індивідуальний раціон харчування. Мінус 10 кг на даному етапі. Рекомендую.
 
Rose9 Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Змусила задуматися про важливість харчування для здоров'я. Буду продовжувати з нею працювати. Детально розписала мені план дій. Уважна, розуміюча. Чіткі конкретні інструкції до виконання. Рекомендую, кому потрібна консультація.
 
Felixx Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже пощастило, що потрапив на прийом до нутриціолога Решетник Катерини. Довго не міг підібрати правильне спортивне харчування. Незважаючи на посилені заняття в залі не міг набрати масу. Нині є явні позитивні результати. Усе зрозуміло і ясно пояснила. Тепер дотримуюся тільки її рекомендацій!
 
Collapse Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Катерина Валеріївна розробила програму дієти, яка підходить саме для мого організму. Я їм те, що мені подобається, і при цьому худну. Довелося відмовитися від деяких продуктів, але без них і так можна жити. Я дуже задоволена результатом, скинула 11 кг. Однозначно рекомендую.
 
Ліна5 Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Грамотний фахівець Кузьмінова, який допоміг вирішити мою проблему. Багатьох дієтологів Дерев'янко і Степанюк перепробувала, але нічого не допомагало, або допомагало, але ненадовго. Підібрала грамотне лікування, допомогла розібратися з моїм харчуванням. Допомогла втілити мою мрію, оскільки проблема зайвої ваги була з дитинства. Завжди підтримає, завжди підкаже. Вона професіонал своєї справи!
 
Fairytail5 Повідомлення # 7
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 242
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже уважний і чуйний лікар! Допомогла виправити помилки іншого лікаря Бровко, який призначив невірну систему харчування, після якої я сильно набрала вагу! Зараз все налагодилося, завдяки Катерині Валеріївні.
 
Alinka44 Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
Схуд на 10 із зайвим кілограмів. Лікарка - дуже приємна, від прийомів залишилися позитивні враження.
 
Sashhha Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть вартість прийому у доктора Кузьмінової і якщо можна контактні дані?
 
Rose9 Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Вартість первинної консультації з готовими аналізами - 3000 грн, до неї входить: консультація;
розбір аналізів (готових); призначення лікування; план харчування на місяць; план тренувань; література з рецептами правильного харчування; рекомендації для правильного способу життя; контроль динаміки раз на два тижні і консультація щодо закріплення отриманих знань ЗСЖ - 2000 грн, у неї входить:
консультація; план харчування на два тижні; рекомендації.
 Контактний телефон Катерини Валеріївни - 0931536900.
 
Karollina Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар дуже сподобався, буду далі спостерігатися в неї. Усе дуже детально пояснила, розповіла, дуже доброзичлива, видно, що професіонал своєї справи.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Доктор нутриціолог Одеса (Доктор нутриціолог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: