Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психолог » Найкращий дитячий психолог Одеса (Найкращий дитячий психолог Одеса)
Найкращий дитячий психолог Одеса
Ірка Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий дитячий психолог Одеса


У мене син став дуже агресивним і некерованим. Може ви знаєте хорошого дитячого психолога? Будь ласка напишіть, про цього фахівця.
 
БогданЯ Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вам раджу звернутися до Гончарової Тетяни Сергіївни. Вона дуже хороший дитячий психолог. Швидко прибрала в нашої дитини агресію. Нормалізувала поведінку. Величезна подяка Гончаровій Тетяні Сергіївні за допомогу.
 
МаняГ Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
Нам дуже пощастило, що ми звернулися до Гончарової Тетяни Сергіївни. Найкращий дитячий психолог. Допомогла врегулювати наші стосунки з дитиною. Нормалізувала поведінку та емоційний стан дитини. Велике спасибі Тетяні Сергіївні за допомогу.
 
СтепанЕ Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
Допомогла гармонізувати наші стосунки із сином. Найкращий дитячий психолог. Залишилися дуже задоволені результатом роботи Гончарової Тетяни Сергіївни. Рекомендуємо звернутися до неї, як до найкращого фахівця.
 
ЕваЛ Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Нам допомогла врегулювати складний емоційний стан у дитини. Дитина дуже важко перенесла смерть бабусі. Найкращий дитячий психолог. Я вам раджу звернутися до Гончарової Тетяни Сергіївни.
 
МоняГ Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий дитячий психолог Гончарова Тетяна Сергіївна. Це я вам точно кажу. Прибрала у дитини нічні страхи. Повністю нормалізувала поведінку в дитини. Син став всю ніч спати і не прокидатися. Велике спасибі Гончаровій Тетяні Сергіївні за допомогу.
 
ЛюдаА Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Ми з великою вдячністю згадуємо Гончарову Тетяну Сергіївну. Це справжній професіонал. Найкращий дитячий психолог. Прибрала швидко агресію в дитини. Змогла гармонізувати емоційну напругу. Дитина стала спокійною і доброю, такою як була.
 
АртурК Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 35
Репутація: 0
Статус: Offline
Я знаю тільки одного хорошого дитячого психолога, який зміг нам допомогти. Це Гончарова Тетяна Сергіївна. Допомогла прибрати страхи у дитини. Врегулювала поведінку. Син із задоволенням ходив на заняття до Тетяни Сергіївни. Дитина моя стала весела і життєрадісна.
 
ГолдаГ Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене син мій раптом став бити дітей. Я звернулася по допомогу до Гончарової Тетяни Сергіївни. Найкращий дитячий психолог. Відмінний фахівець. Допомогла нормалізувати поведінку дитини. Залишилася дуже задоволена результатом роботи Гончарової Тетяни Сергіївни. Рекомендую.
 
ФедяР Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже потребуємо допомоги Гончарової Тетяни Сергіївни. Дитина моя стала дуже мовчазною і похмурою. Будь ласка, підкажіть де вона працює?
 
Ірка Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 0
Статус: Offline
Велике спасибі всім. Тепер я знаю до кого мені треба звернутися по допомогу. Будь ласка, напишіть де приймає Гончарова Тетяна Сергіївна. Може є номер телефону психолога, то напишіть.
 
МаняГ Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
Дитячий психолог Гончарова Тетяна Сергіївна проводить сесії онлайн через ватсап, вайбер, телеграм - 0987000260.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психолог » Найкращий дитячий психолог Одеса (Найкращий дитячий психолог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: