Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Психотерапевт онлайн Одеса (Психотерапевт онлайн Одеса)
Психотерапевт онлайн Одеса
Елен Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Психотерапевт онлайн Одеса


Доброго дня. Потрібен психотерапевт, бажано той, що консультує онлайн. Є проблема депресивного характеру.
 
ЛЛаура Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий фахівець і прекрасний психотерапевт - це Гончарова Тетяна Сергіївна! Допомагає всім, допоможе і вам, якою б складною ситуація не була, знайде вихід обов'язково, і це перевірено. Тепер можу сказати з упевненістю, що всі психологічні проблеми треба розв'язувати не наодинці, а звертатися до відповідного фахівця, і якщо ви йому довіритеся і будете слідувати всьому, що він вам радить, то все обов'язково вдасться, найголовніше - не опускати руки і йти вперед!
 
Іві Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вдячна психотерапевту Гончаровій Тетяні! Дуже важко переживала розрив стосунків із молодою людиною. Були і нерви, і істерики. І паніка зі страхом самотності. Відчувала себе покинутою. Світ був тільки в чорних тонах. Тетяна Сергіївна витягла мене з цієї ями. Я знову живу і радію всім барвам життя. Мені дуже пощастило з психотерапевтом. Якщо у вас проблеми в житті, то Тетяна Сергіївна вам точно допоможе. Як допомогла мені!
 
Роуз Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Я потрапила до Тетяни Сергіївни після трьох негативних досвідів роботи з іншими фахівцями: Гофман Ю.О., Бондарнко Н., Ілієвої Н., з купою багаторічних страждань усіх сфер життя та втомленим острахом за майбутню роботу. Схема лікування виявилася ефективною. Повернулися почуття і можливість працювати, подорослішали стосунки з собою і погляд на людей.
 
астра Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Гончарова - дуже хороший компетентний лікар. Допомогла мені вирішити проблему, з якою не могли допомогти інші психотерапевти Штефан і Ковбасюк.
 
юджі Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Прекрасний лікар. Відмінний фахівець. Знає свою роботу. Уважність, професійність і делікатність - це все про психолога Гончарову. Тільки позитивні враження. Хотілося б, щоб усі люди в білих халатах, так само, як Тетяна Сергіївна, сумлінно виконували свою роботу.
 
Вівея Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Сергіївна - професіонал своєї справи. Незважаючи на те, що вона молода, витягла мене з глибокої ями, в яку сама себе загнала.
 
Інса Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Кваліфікований фахівець, прийом веде по справі, не займається "продажем послуг", а намагається вникнути в ситуацію, розібратися з лікуванням. Уважний, розуміючий лікар.
 
неля Повідомлення # 9
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть у якій клініці я можу знайти Тетяну Сергіївну і як до неї записатися?
 
юджі Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Під час війни Тетяна Сергіївна виїхала за кордон, консультує онлайн через телеграм, вайбер, ватсап - 0987000260.
 
Олива Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Сергіївна - дуже хороший психолог. Лікувалася з діагнозом "тривожний розлад". Грамотно підбирає лікування. Спокійне, довірливе ставлення до пацієнта. Дуже уважно підходить до справи. Дуже рекомендую, як фахівця.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Психотерапевт онлайн Одеса (Психотерапевт онлайн Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: