Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Психоаналітик Одеса онлайн (Психоаналітик Одеса онлайн)
Психоаналітик Одеса онлайн
Власта Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 104
Репутація: 0
Статус: Offline
Психоаналітик Одеса онлайн


Перебуваю зараз у пошуку толкового психоаналітика. Планую довгострокову співпрацю, тому що є певні проблеми, які сильно знижують якість життя, хочеться розібрати хаос у голові.  Можете порадити надійного і перевіреного психоаналітика.
 
Collapse Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую звернутися до Гончарової Т.С.. Спеціаліст із великої літери! Знайде індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Поки є такі лікарі - є надія.
 
Kiwi3 Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Знаю Тетяну Сергіївну як грамотного тонкого фахівця, який прискіпливо знається на особливостях пацієнтів, виявляє душевну чуйність до непростих життєвих ситуацій своїх відвідувачів. Гарантовано, що в серйозній ситуації вона докладе всіх зусиль, щоб пацієнт отримав максимальну можливу допомогу.
 
Дульсінея Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
За кілька років доводилося звертатися до психоаналітиків Штефана і Гофмана - безрезультатно. Тепер з упевненістю можу сказати, що психолога кращого, ніж Козлов Ян Леонідович, знайти важко. Настільки точно зрозуміти і розкласти по поличках проблему! Приголомшливий лікар! Навіть не очікувала, що бувають такі. Усім рекомендую.
 
Kukushka Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Я б рекомендував Яна Леонідовича всім, хто шукає підтримку та допомогу психолога. Його глибоке розуміння, професіоналізм і турбота допоможуть вам подолати труднощі та досягти психологічного благополуччя. Я вдячний йому за її цінний внесок у моє життя і рекомендую без вагань.
 
Гуля Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Психоаналітик, який вселив у мене впевненість, що у мене все вийде. Кожен сеанс проходить в атмосфері прийняття і взаєморозуміння. Немає страху ділитися найпотаємнішим, тому що видно, що лікар розуміє мене. На кожному сеансі вдається справлятися з переживаннями і питаннями, що мучать мене. Тетяна Сергіївна допомогла мені повернутися до самої себе і переглянути моє життя в правильному ключі. Я дуже рада, що є такі лікарі, як психолог Гончарова.
 
Morozzzz Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернувся до Яна Козлова після невдалого попереднього досвіду роботи з психологом Моряну. У мене почалися панічні атаки, я не міг зрозуміти, що зі мною відбувається, що робити. Він на першому ж сеансі дав вправу, яка допомогла мені заземлюватися і виходити зі стану паніки. Далі ми провели масштабну роботу з інших аспектів мого життя, пробували різні поведінкові методики. Мене тішить, що була практика, Ян Леонідович дуже чуйний фахівець, без упередженостей. Дуже розташовує до себе, мені було комфортно на сесіях.
 
Біна Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Як мені можна потрапити на консультацію до Тетяни Сергіївни і чи консультує вона онлайн?
 
Кейла Повідомлення # 9
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Сергіївна під час війни виїхала за кордон і працює тільки онлайн, зв'язатися можете за телефоном - 987000260.
 
Береслава Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Розкажіть, як можна записатися до Яна Козлова.
 
Kukushka Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Козлов Ян працює в клініці Лікаріум, записатися на прийом можете за телефоном - 093 5727387, консультує тільки очно.
 
Артеміда Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
Звертався до Яна Леонідовича з такою проблемою, як панічні атаки. За 5 сеансів проблема вирішилася. Симптоми зникли.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Психоаналітик Одеса онлайн (Психоаналітик Одеса онлайн)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: