Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Лікар нейропсихолог Одеса (Лікар нейропсихолог Одеса)
Лікар нейропсихолог Одеса
анжеліна Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 141
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар нейропсихолог Одеса


У мене з'явилися болі в грудях і сильне серцебиття після стресу, кардіолог не знайшов відхилень, порадив проконсультуватися з нейропсихологом. Порадьте хорошого нейропсихолога.
 
Хеонія Повідомлення # 2
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 136
Репутація: 0
Статус: Offline
З вашою недугою можу порадити звернутися до Козлова Яна Леонідовича, він якраз спеціалізується на таких функціях мозку.
 
Мідея Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Леонідович - чудовий фахівець, проблема була дуже серйозна і, хоча, терапія ще не закінчена, світло в тунелі вже близьке, усім знайомим і друзям за необхідності обов'язково порекомендую, тому що знайти хорошого нейропсихолога складно, мені пощастило.
 
астра Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Я рекомендую Гончарову Тетяну, вона чуйна й уважна лікарка. Допомогла розібратися в моїй проблемі, поставила діагноз, вникла в усі питання. Через кілька днів почали відбуватися зміни і мій світ нарешті перестав бути сірим. Часу минуло ще мало, але поліпшення вже є.
 
ЛЛаура Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Сергіївна - чудовий фахівець! Допомогла подолати неймовірні проблеми, з якими зіштовхнуло мене життя.  Глибоко вникає в кожну проблему і дає ґрунт для роздумів. Не знаю, як би склалося моє життя надалі, якби не виконана робота Тетяни Сергіївни.
 
Персія Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Видно, що Ян Леонідович знається на своїй професії. По-моєму, він кваліфікований фахівець - дуже грамотний, ввічливий і доброзичливий. Ми з ним добре поговорили, все обговорили. Він мені все пояснив досконально. Його рекомендації допомагають. Я дуже нею задоволена.
 
Мері Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Ввічливо, професійно, чітко і по справі. Вислухала проблему, тактовно уточнила деталі. Підібрав схему терапії, яка працює. Рекомендую Тетяну Гончарову!
 
неля Повідомлення # 8
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Була на прийомі в Яна Леонідовича. Було безсоння, втома, слабкість. Було абсолютне небажання працювати, та й у принципі не було радості в житті. Психолог дуже уважно вислухав мене, запропонував терапію для лікування моєї недуги. Через місяць, і я - інша людина!
 
Сафіна Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете залишити контакти Яна Леонідовича і Тетяни Сергіївни?
 
Мідея Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Леонідович приймає в клініці Лікаріум, його контактний номер телефону - 093 572 73 87.
 
Береслава Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Під час війни Тетяна Сергіївна виїхала за кордон, консультує онлайн через телеграм, вайбер, ватсап - 0987000260.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Лікар нейропсихолог Одеса (Лікар нейропсихолог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: