Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Мануальний терапевт Одеса відгуки (Мануальний терапевт Одеса відгуки)
Мануальний терапевт Одеса відгуки
Йося Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Мануальний терапевт Одеса відгуки


Займаюся важкою атлетикою, зірвав спину. Підкажіть хорошого перевіреного мануального терапевта.
 
Феня Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 0
Статус: Offline
Я б порадив звернутися до Забранського В.В. - грамотний молодий лікар, багатьом моїм знайомим допоміг.
 
Мілі Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж можу порекомендувати Забранського Владислава, як хорошого мануального терапевта, який лікує людей. На відміну від розпіарених Коробейникова Ю.З., Матвєєнко А. А., Ребров А. А. та ін.
 
Альберт Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Будучи професійним спортсменом, регулярно звертаюся до Владислава Володимировича Забранського. Зазначу, що таких фахівців у нинішній час мало!
 
Інара Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Укотре мені допоміг лікар Забранський. Я лікуюся тільки у цього лікаря і рекомендую його як хорошого фахівця і людину. Лікар із золотими руками. До цього відвідувала до сина Унанова, чесно кажучи, до професіоналізму батька йому далеко.
 
Іззі Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
А лікар чудовий! Прийшла до нього вже з останньою надією. Усе перепробувала, нічого не допомагало від моторошного болю в попереку, була в багатьох мануальних терапевтів, таких як Москальчук Сергій Петрович, Ребров Олександр Анатолійович, крім легкого масажу нічого не отримала.
 
Вася Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Довго поневірявся по різних клініках: "Відродження життя", МЦ Yanko Medical, "Центр Здоров'я Порошина" з банальною грижею міжхребцевого диска. Не скажу, що взагалі не допомагали, але ефект був дуже коротким, що не радувало зовсім.  Знайома порекомендувала Забранського Владислава, пройшла в нього курс мануальної терапії і ось уже два роки не згадую про болі.
 
Зарія Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Була у Геннадія, який працює в салоні на Великій Арнаутській. Віддала гроші на вітер. 15 хвилин незрозуміло чого робив. Болі в нозі та попереку досі є. Не рекомендую цього мануального терапевта!
 
Амелія Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть контактні дані Владислава Забранського?
 
Феня Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 0
Статус: Offline
048 7010704, 063 4877825, 067 7844314, 050 9935792 - Забранський Владислав Володимирович.
 
Лія Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть вартість прийому?
 
Іззі Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Я платила 500 грн за сеанс.
 
Волк Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 28
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже вдячний лікарю Владиславу Володимировичу за відновлену працездатність. Дуже хороший і уважний лікар. Професіонал своєї справи!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Мануальний терапевт Одеса відгуки (Мануальний терапевт Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: