Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Знайти дієтолога в Одесі (Знайти дієтолога в Одесі)
Знайти дієтолога в Одесі
Kasatka Повідомлення # 1
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 0
Статус: Offline
Знайти дієтолога в Одесі


Добрий вечір! Порекомендуйте грамотного дієтолога, який може допомогти набрати вагу. Хочеться з'ясувати про тих фахівців, у яких ви лікувалися або знаєте за відгуками колег і друзів.
 
Агнеса Повідомлення # 2
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені дуже цікаво дізнатися про такого фахівця, а то я досі в пошуку. Якщо ви зустрічалися з таким дієтологом, дайте пораду, до кого краще звернутися, щоб досягти хорошого успіху.
 
Mariko Повідомлення # 3
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
А я знайшла такого дієтолога - це Кузьмінова Катерина Валеріївна, найкраща лікарка, єдина у своєму напрямку. Мені допомогла схуднути на 14 кг. Хочеться її вам радити!
 
Аполлінарія Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
А я знайшла допомогу в особі Решетник Катерина, вона змогла за моїми аналізами скоригувати план харчування, за допомогою якого мені вдалося знизити вагу.
 
Воронцова Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Я дуже зобов'язана Кузьміновій Катерині, вона єдина в Одесі, яка дійсно допомогла мені нормалізувати вагу.
 
Kiskis Повідомлення # 6
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Я дуже задоволена прийомом Решетник Катерини, це знаючий ас нутриціології. Вона досконально знає свою професію. Пропоную її всім, хто хоче харчуватися натуральною їжею і підвищувати захисні сили організму.
 
Рікарда Повідомлення # 7
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Форумчанки! Зацікавила Решетник Катерина, можна дізнатися контактну інформацію і за якою системою проходить лікування.
 
Арія Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікування проходить за певною схемою. Перед консультацією зв'язуйтеся з Катериною Володимирівною і дізнаєтеся, які дослідження потрібно здати. Потім відбувається консультація, де відбувається розбір аналізи; призначення лікування; система харчування на місяць; рецепти здорового харчування; рекомендації для правильного способу життя; контроль раз на два тижні. І консультація щодо закріплення отриманих результатів і знань, до неї входить: консультація; план харчування на два тижні; рекомендації. За весь курс я заплатила 5000 грн, я вважаю, ціна доступна і результат хороший. Катерина Володимирівна, консультує онлайн, телефон 0636093278 - WhatsApp, телеграм, вайбер.
 
Віталіна Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Я хочу записатися до Катерини Кузьмінової надайте її дані і як проходить курс?
 
Кейла Повідомлення # 10
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Ціна початкової консультації з готовими обстеженнями - 3000 грн, до неї входить: консультація; розбір аналізів (готових); призначення лікування; схема харчування; план тренувань; джерела з дієтами; рекомендації для правильного способу життя; контроль раз на два тижні та консультація щодо закріплення отриманих знань ЗСЖ - 2000 грн, до неї входить: консультація; план харчування на два тижні; рекомендації. Контактні телефон Катерини Валеріївни - 0931536900
 
Daria19 Повідомлення # 11
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 200
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочеться порекомендувати чудову лікарку, майстра з великої літери та подякувати їй за проведену роботу. Прийшла до Катерини Кузьмінової з проблемою зайвої ваги. Заняття фітнесом не давали потрібного результату. Катерина Вікторівна дуже компетентно підібрала для мене збалансований раціон, чим я дуже задоволена. Корисно, так ще й смачно. Ефект не змусив себе чекати!
 
АннаБерезина Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Справедливо сказали, що Катерина Кузьмінова і Катерина Решетник - найрозумніші професіонали у нас у місті, знаю їх на особистому досвіді.
 
Anisya Повідомлення # 13
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за хороші пропозиції.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Знайти дієтолога в Одесі (Знайти дієтолога в Одесі)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: