Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Владислав Володимирович Забранський відгуки (Владислав Володимирович Забранський відгуки)
Владислав Володимирович Забранський відгуки
Лукілліан Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович Забранський відгуки


Добрий вечір! Розкажіть про мануального терапевта Забранського Владислава Володимировича, хто у нього лікувався і з якими результатами? Радите до нього звернутися?
 
lion222 Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене почалися проблеми в шийному відділі, будь-яке положення голови приносило дискомфорт, відчуття "голова не на своєму місці". Вдячна Владиславу Володимировичу за кваліфіковану допомогу. Після кількох перших сеансів прийшло полегшення. Пройшла 10 сеансів мануального масажу і це дало хороший результат. Рекомендую!
 
Tolyaaa Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже рада, що потрапила саме до Владислава Володимировича. Він із тих лікарів, які лікують, а не калічать. Щоб ви розуміли. Була у типу 11 фахівців, він найкращий!
 
Іззі Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Зустрічі з Владиславом Забранським повністю змінили моє життя. Його знання і розуміння сексуальної психології просто приголомшливі. Завдяки йому я навчився краще розуміти свою сексуальність і поліпшив комунікацію зі своїм партнером.
 
Solnyshko57 Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович повернув мене до життя! Майстер із великої літери! Після трьох перших сеансів минув головний біль. Пройшла 10 сеансів. Отримала реальну допомогу. Владислав Володимирович - грамотний фахівець і гідна людина.
 
Marchh Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
За направленням невролога пройшла курс лікування у Владислава Володимировича. Отримала позитивний результат, лікар великий професіонал своєї справи.
 
Valentina7 Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Завдяки зусиллям і майстерним прийомам Владислава Володимировича, стан мого хребта на доволі тривалий час поліпшився. Застосування м'якої техніки та дотримання порад цього лікаря допомагає людині, особливо, якщо вона виконує фізичні вправи в міру можливостей, перейти в більш здоровий стан, коли виникає стійка працездатність.
 
Vardan Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Кваліфікована допомога і доброзичливе ставлення. У всіх сенсах - людина своєї професії. Звернулася з приводу двох міжхребцевих гриж. За два тижні лікар прибрав болі й оніміння ноги. Після місяця мануальної терапії спина перестала турбувати.
 
Svet1 Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася з болем у попереку. За два тижні лікар повернув мене до нормального життя. Рекомендую!
 
Nira1 Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 123
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже уважний лікар. Звернулася з головним болем і болями в грудному відділі хребта. Проходила курс у 10 відвідувань. Головні болі зникли на 80%. Спина не турбує.
 
Ляда Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Дивлюся хороший лікар, як можна до нього потрапити?
 
Іззі Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792 - телефонуйте і домовляйтеся.
 
Христина20 Повідомлення # 13
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Уважний, професійний лікар. Після курсу терапії зменшився біль у спині, минуло оніміння пальців руки.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Владислав Володимирович Забранський відгуки (Владислав Володимирович Забранський відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: