Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Сімейний лікар » Людмила Миколаївна Левіна Одеса відгуки (Людмила Миколаївна Левіна Одеса відгуки)
Людмила Миколаївна Левіна Одеса відгуки
Ростислава Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 126
Репутація: 0
Статус: Offline
Людмила Миколаївна Левіна Одеса відгуки


Хочу укласти декларацію з грамотним сімейним лікарем із приватної клініки. Радять Левіну з Лікаріуму. Що можете сказати щодо цього лікаря?
 
Шарлотта Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже уважний і чуйний лікар. З особливим підходом до кожного пацієнта, з розумінням і співпереживанням ставиться до пацієнта. У моєму випадку підібрали лікування виходячи з того, що я годую грудьми і багато чого мені не можна. Дає безліч роз'яснень і рекомендації щодо аналізів.
 
Добрава Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний, грамотний лікар. І приємна у спілкуванні людина. Здоровий підхід до всіх проблем і рідкісна якість - здатність логічно і дохідливо пояснювати проблему і методи позбавлення від неї пацієнту.
 
малвіна Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний фахівець Людмила Миколаївна. Знаючий і люблячий свою роботу, це видно відразу на першому прийомі. Дуже якісно і відповідально підходить до справи. Ґрунтовно розбирається з усіма тонкощами. Призначене лікування допомогло, нормалізувався тиск, підвищилася працездатність.
 
Basil1402 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороша, добра лікарка, яка вміє працювати з пацієнтом, спокійно все пояснить, підкаже, розповість, як правильно лікуватися.
 
Lawrence Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
До Людмили Миколаївни ходжу не перший рік. Я дуже рада, що знайшла свого лікаря. Відносини побудовані на довірі, що важливо. Дуже тактовна, професійна, грамотна, людяна. Лікар з великої літери. Усім рекомендую.
 
Arkhip Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже уважна, швидко і дуже конкретно, ніякої зайвої діагностики, а найголовніше, дуже чуйна! Усім рекомендую знаходити таких лікарів!
 
Арабелла2020 Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Спостерігаюся у Людмили Миколаївни вже дуже багато років і цілком ручаюся за свої слова! Огляд проводиться на найвищому кваліфікаційному рівні! Це той лікар, яка чуйно вислухає всі скарги, проведе ретельний огляд і підбере грамотний курс терапії!  Одним словом, зараз складно знайти професіонала своєї справи, і я дуже радий, що мені зустрілася Людмила Миколаївна, яка не тільки грамотний фахівець, а й людина доброї душі!
 
Аеліта Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
Людмила Миколаївна, у міру можливості, у складних ситуаціях, завжди допоможе пацієнту і постарається вилікувати його.
 
Калачова Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Приєднаюся до позитивних відгуків. Спостерігаюся у Людмили Миколаївни більше 2-х років. Дуже індивідуальний підхід, адекватність, професіоналізм, ввічливість, тактовність, турбота про пацієнта - це все про лікаря Левіну. Лікар, який контролює моє здоров'я вже тривалий час. Рекомендую всім, хто шукає професійного і гідного сімейного лікаря.
 
1Jonny Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар Левіна володіє знаннями у всіх сферах медицини. Дуже грамотний фахівець. Доступно все пояснила, нічого зайвого не призначила. Сподобалася своїм чуйним і уважним ставленням до мене.
 
Nadya3 Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Скажіть, як можна записатися до Левіної Л.М.
 
Арабелла2020 Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Даю телефони Вам телефони клініки Лікаріум - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 Телефонуйте і записуйтеся.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Сімейний лікар » Людмила Миколаївна Левіна Одеса відгуки (Людмила Миколаївна Левіна Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: